استفاده از آینه در حمام

مزایای استفاده از آینه در حمام

آیا شما علاقه مند به بزرگتر نشان دادن حمام خود با آینه در حمام هستید؟ آیا حمام اصلی شما احساس تنگی می کند و آیا می خواهید ترفندهای طراحی را بهبود بخشد؟ آیا دوست دارید اتاق پودر شما متراژ مربع بیشتری داشته باشد، اما آماده نیستید که یک خدمه ساختمانی را فراخوانی کنید؟ در هر یک از این موارد، یک راه حل ساده، آینه است. چه در مورد حمام اصلی صحبت کنید، چه یک حمام مهمان یا یک حمام کوچک، می‌توانید با آویزان کردن آینه‌ها برای گسترش فضا، فضا را بزرگ‌تر کنید.

استفاده از آینه در حمام

مزایای استفاده از آینه در حمام

آینه ها چگونه حس فضا را به شما می دهند؟ رازهای استفاده بهینه از آینه در حمام خانه چیست؟ برای کمک به پاسخ به این سؤالات، در اینجا نگاهی به برخی از بزرگترین مزایای استفاده از آینه در حمام می اندازیم:

  • نور بیشتر: یک آینه را در نزدیکی منبع نور قرار دهید تا بتواند نور را به گونه ای منعکس کند که آن را به اتاق بازگرداند. این کار روشنایی کلی فضای شما را تقویت می‌کند – باعث می‌شود کمتر تنگ، بازتر و جادارتر احساس شود.
  • گوشه های روشن تر: با آویزان کردن آینه ای که می تواند نور بیشتری را منعکس کند و گوشه را جذاب تر کند، به گوشه حمام خسته کننده توجه کنید. آن طاقچه کوچکی که توالت شما را دور می‌کند یا آن دیوار کوچک نزدیک دوش می‌تواند با اضافه کردن آینه یا آینه به فضا به میزان قابل توجهی روشن شود. استفاده از یک آینه بزرگ روی دیوار یا بالای روشویی می تواند با پر کردن فضا و ایجاد تقریباً یک توهم نوری با انعکاس آن، جلوه ای بزرگ ایجاد کند.
  • درام تصویری: با آینه ها بالاتر بروید تا جذابیت بصری و حس درام را به حمام خود اضافه کنید. آینه های منبسط شده حس فضای اتاق را به حداکثر می رساند و کل ظاهر اتاق را تغییر می دهد.

 

مقاله مرتبط: 10 نکته کاربردی برای تزیین با لوستر

 

فرقی نمی‌کند اندازه یا سبک حمام شما چیست، آینه‌ها می‌توانند اتاق را روشن و زیباتر کنند، مخصوصاً زمانی که از آنها به صورت استراتژیک استفاده می‌شود. علاوه بر این، از آنجایی که انواع و اندازه‌های آینه‌های زیادی وجود دارد، راه‌های بی‌پایانی برای سفارشی‌سازی انتخاب آینه برای مطابقت با سلیقه طراحی شما وجود دارد.

 

استفاده از آینه در حمام

چگونه از آینه در حمام خود نهایت استفاده را ببرید؟

اگر به بهبود حمام خود با آینه در حمام بیشتر و بهتر فکر می کنید، استراتژی همه چیز را تغییر می دهد. با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا چند ایده وجود دارد که می تواند به بهینه سازی آینه های اضافه شده شما کمک کند:

  • استفاده از یک آینه در حمام روی روشویی به شما این امکان را می دهد که آماده شوید، اما تاثیر بصری را به حداکثر نمی رساند. برای داشتن فضایی بیشتر، آینه ای را انتخاب کنید که تمام فضای روشویی شما را بپوشاند و از فضا و سبک آن تقلید کند. یک آینه بزرگتر قسمت بیشتری از اتاق را منعکس می کند و ظاهر آن را روشن و بزرگتر می کند.
  • چند آینه تمام قد برای حمام پیدا کنید. اگر یک دیوار باز دارید که می توانید یک آینه تمام قد را در آن آویزان کنید یا نگه دارید، قابلیت های بازتابی اتاق را افزایش می دهید – نه اینکه به راحتی به کارهای روزمره خود اضافه کنید. یک آینه تمام قد به شما امکان می دهد قبل از بیرون رفتن از در، تمام بدن خود را مشاهده کنید.
  • آینه ها را پشت چراغ ها آویزان کنید. وقتی آینه‌ها را پشت چراغ‌ها قرار می‌دهید، می‌تواند باعث بزرگ‌نمایی و افزایش نور شود و اتاق را به میزان قابل توجهی روشن کند.
  • یک آینه در مقابل یک پنجره قرار دهید. در طول روز، نور طبیعی از طریق پنجره (ها) وارد حمام شما می شود، بنابراین یک آینه را در مقابل پنجره آویزان کنید تا مناظر و نور را منعکس کند. اگر فقط یک پنجره کوچک دارید، گزینه دیگر این است که آینه ها را در دو طرف پنجره آویزان کنید تا توهم یک پنجره بزرگتر را به بیرون ایجاد کنید.
  • از آینه های تزئینی استفاده کنید.روش های بیشتری برای استفاده از آینه نسبت به آینه های سنتی آویزان شده روی دیوار وجود دارد. برای ایده های دیگر، بک اسپلش های آینه ای، گلدان های آینه ای، سینی های عطر آینه ای، شیشه های آینه ای و/یا قاب عکس را در نظر بگیرید. هر چیزی که بتواند نور را منعکس کند می تواند به فضایی فضایی بیافزاید. با وجود مزایا و امکانات بسیار در رابطه با آینه‌ها در حمام، استفاده از آن‌ها در طراحی خود منطقی است. چه به دنبال ایجاد یک حمام کوچک بزرگتر باشید یا به یک حمام بزرگ از بازتاب نور به شما کمک کند، آینه ها می توانند به شما کمک کنند.

استفاده از آینه در حمام

همچنین می توانید برای تماشای ایده های جذاب نورپردازی و طراحی دکوراسیون داخلی و اداری مجموعه دکوریار از کانال آپارات دکوریار دیدن کنید.

0 دیدگاه روشن استفاده از آینه در حمام

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.