صندلی آشپزخانه

صندلی آشپزخانهمشاهده محصولات

در گذشته هم نوع ساخت و هم دکوراسیون داخلی خانه ها و هم سلیقه اکثر افراد به گونه ای بود که از وسایل بزرگ نظیر مبلمان سلطنتی و انواع میز ناهارخوری های بزرگ استفاده می شد ولی با گذشت زمان و نوع ساخت و دکوراسیون داخلی آشپزخانه های، میل و سلیقه افراد از خرید کالاهای بزرگ کمتر شده است و بیشتر فضای های مدرن و مینیمال را می پسندند.

به همین خاطر به جای خرید میز ناهارخوری که در اغلب خانه های مناسب کافی برای آن نیز یافت نمی شود، از صندلی آشپزخانه یا صندلی اپن استفاده می کنند. در اجرای کارهای ساختمانی یکی از مهم ترین نکات و اولین شرط این است که از کمترین فضا، بیشترین و بهینه ترین استفاده صورت بگیرد.

اغلب خانه های امروزی دارای اپن هستند به همین خاطر اگر فضای بسیار بزرگی ندارید استفاده از اپن عملا غیر منطقی و بی کاربرد می باشد و به جای این وسیله از صندلی آشپزخانه و صندلی اپن یا صندلی کانتر استفاده می شود.

پیشخوان و اپن های آشپزخانه یکی از قسمت های محبوب و دلنشین در هر خانه ای محسوب می شود. در خانه های مدرن که دارای آشپزخانه با پیشخوان یا اپن هستند بیشتر افراد زمان خود را پشت میز پیشخوان روی صندلی آشپزخانه می نشینند و مشغول صحبت کردن، کتاب خواندن، غذا خوردن و قهوه نوشیدن می شوند.

به همین خاطر وجود صندلی آشپزخانه مناسب و استاندارد بسیار مهم و دارای اهمیت می باشد. اگر آشپزخانه شما اپن دارد و قصد خرید صندلی آشپزخانه و یا صندلی اپن دارد در رابطه با این صندلی های تحقیقات لازم را انجام دهید تا بتوانید صندلی آشپزخانه مناسب خود را انتخاب و خرید بفرمایید.

جهت دریافت مشاوره و خرید برای صندلی آشپزخانه با کارشناسان دکوریار از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

صندلی آشپزخانه چیست؟

صندلی آشپزخانه نیز مانند بسیاری از انواع صندلی های دیگر بسیار محبوب و پرطرفدار بوده است. صندلی آشپزخانه در خانه هایی که دارای میز پیشخوان و یا اپن هستند بسیار کاربردی می باشد. صندلی آشپزخانه پشت میز کانتر یا اپن در آشپزخانه استفاده می شود.

صندلی آشپزخانه معمولا یا چهارپایه ای بوده و یا اینکه دارای پایه بشقابی می باشد. ارتفاع صندلی آشپزخانه معمولا بلند می باشد برای اینکه پس از نشستن روی صندلی آشپزخانه ارتفاع آرنج ها به روی صفحه میز اپن برسد، همچنین صندلی آشپزخانه دارای جاپایی کمی بالاتر از پایه خود می باشد که جای مناسبی برای قرارگیری پاها روی صندلی آشپزخانه می باشد.

صندلی آشپزخانه با نام های صندلی اپن یا صندلی بار شناخته می شود. صندلی آشپزخانه قابلیت تنظیم ارتفاع دارد تا بتوان ارتفاع آن را با توجه به میز پیشخوان یا اپن آشپزخانه تنظیم نمود. بلندی و باریک بودن صندلی آشپزخانه این نوع صندلی را برای استفاده در کافه ها و بار بسیار پر کاربرد کرده است.

صندلی آشپزخانه معمولا فاقد پشتی می باشد و یا پشتی های کوتاهی دارد زیرا که باید فضای کمی را اشغال کند و از این جهت که افراد تایم و زمان زیادی را از صندلی آشپزخانه استفاده نمیکنند، پشتی کوتاه صندلی آشپزخانه باعث آسیب به بدن افراد نخواهد شد.

اهمیت خرید صندلی آشپزخانه

صندلی آشپزخانه دارای طراحی مدرن و بسیار کاربردی می باشد و جایگزین مناسبی برای میز ناهارخوری در خانه هایی که اپن یا میز پیشخوان دارند می باشد. صندلی آشپزخانه دارای قیمت پایین و مناسبی می باشد و فضای زیادی را اشغال نمی کند و از تنوع زیادی برخوردار می باشد. صندلی آشپزخانه دارای جاپایی می باشد و می توان ارتفاع آن را تنظیم نمود. بنابراین برای خانه های مدرن و خانه هایی که دارای میز پیشخوان در آشپزخانه و اپن هستند، صندلی آشپزخانه بسیار خرید مناسب و کاربردی می باشد.

مزایای صندلی آشپزخانه

  • تنوع بالای صندلی آشپزخانه
  • قیمت پایین صندلی آشپزخانه
  • مدل های بدون پشتی و با پشتی صندلی آشپزخانه
  • قابلیت تنظیم ارتفاع در صندلی آشپزخانه
  • طراحی زیبا و مدرن صندلی آشپزخانه
  • داشتن جاپایی در صندلی آشپزخانه

انواع صندلی آشپزخانه


صندلی آشپزخانه با قابلیت تنظیم ارتفاع


صندلی آشپزخانه جکدار


صندلی آشپزخانه چوبی


صندلی آشپزخانه حصیری

صندلی آشپزخانه چهارپایه ای

یکی از انواع صندلی آشپزخانه مدل صندلی آشپزخانه چهارپایه ای می باشد. این مدل از صندلی آشپزخانه دارای پایه های ثابت می باشد و قابلیت تنظیم ارتفاع ندارد. این صندلی آشپزخانه با روکش های چرم یا پارچه تولید می شود.

همچنین پایه های این نوع صندلی آشپزخانه از جنس فلز یا چوبی می باشد که تنوع رنگ دارد و مدل های چوبی آن بسیار مدرن و زیبا می باشد. همچنین صندلی آشپزخانه چهارپایه ای ممکن است از جنس حصیری هم باشد که در محیط های باغی و فضای باز هم کاربرد بسیار زیادی دارد و در ویلا ها نیز از این نوع صندلی آشپزخانه بسیار استفاده می کنند.

صندلی آشپزخانه با پایه بشقابی

این نوع از صندلی آشپزخانه بسیار مرسوم تر و پر فروش تر می باشد. صندلی آشپزخانه با پایه بشقابی معمولا فلزی می باشد و دارای قابلیت تنظیم ارتفاع است. پایه این نوع صندلی آشپزخانه به نوعی طراحی شده است تا تعادل را در صندلی آشپزخانه برقرار کند و از استاندارد تعادل برخوردار باشد.

صندلی آشپزخانه با پایه بشقابی معمولا قابلیت چرخش را نیز دارند و افراد می تواند صندلی را به طور ۳۶۰ درجه بچرخانند. صندلی آشپزخانه با پایه بشقابی دارای چاپایی می باشد که افراد پس از نشستن روی صندلی آشپزخانه می توانند پای خود را روی آن قرار داده و از راحتی بیشتری برخوردار باشند.

صندلی آشپزخانه پشتی دار

صندلی آشپزخانه پشتی دار معمولا دارای قسمتی برای قرارگیری دست ها هستند. صندلی آشپزخانه پشتی دار کمی راحتی بیشتری به کاربر حین نشستن می دهند و افراد در استفاده طولانی مدت از این نوع صندلی خستگی کمتری را حس می کنند.

اما اگر شما ساعات زیادی را از صندلی آشپزخانه استفاده نمی کنید لزومی ندارد حتما مدل پشتی دار و دسته دار آن را انتخاب کنید زیرا که این مدل صندلی آشپزخانه فضای بیشتری را اشغال می کند. به جای آن می توانید از صندلی آشپزخانه با پشتی کوتاه و بدون دسته استفاده کنید که هم فضای کمتری را اشغال می کند و هم ظاهر و طراحی مدرن تری دارد.

جنس پایه صندلی آشپزخانه

پایه های صندلی آشپزخانه از جنس های فلزی، پلاستیکی، چوبی و حصیری تولید میشود و قابل عرضه می باشد. هر کدام از انواع این پایه ها در صندلی آشپزخانه برای خود مخاطبان خاصی دارد. برای مثال از صندلی آشپزخانه با جنس پایه حصیری که معمولا کلا صندلی حصیری بافته می شود و ویلا ها و فضا های باغی بیشتر استفاده می شود.

یا اینکه از صندلی آشپزخانه با جنس پایه فلزی با پشتی های کوتاه به این خاطر که فضای کمتری را اشغال می کنند در کافه ها و بار کاربرد و استفاده بیشتری دارد. یا اینکه صندلی آشپزخانه با جنس پایه چوبی که معمولا از نوع صندلی آشپزخانه چهارپایه ای می باشد و خانه های کلاسیک و قدیمی تر کاربرد بیشتری دارد.

خرید صندلی آشپزخانه از دکوریار

صندلی آشپزخانه یکی از کالای بسیار کاربردی در خانه هایی می باشد که در آشپزخانه خود میز پیشخوان و یا اپن دارند. این صندلی ها با قیمت مناسب تر و پایین تر می توانند در کنار اپن و میز پیشخوان جایگزین مناسبی برای میز ناهارخوری باشند. فروشگاه دکوریار عرضه کننده انواع صندلی آشپزخانه از برند های مطرح ایرانی می باشد که با ارائه کیفیت مناسب و ضمانت محصول خاطر مخاطبان و مشتریان خود را از خرید صندلی آشپزخانه با کیفیت راحت کرده اند.

با مراجعه به دسته بندی صندلی آشپزخانه و صندلی اپن در فروشگاه دکوریار می توانید تمامی این مدل هارا بررسی نموده و در نهایت صندلی آشپزخانه انتخابی خود را سفارش دهید و در کوتاه ترین مدت دریافت نمایید.

صندلی مناسب آشپزخانه چیست؟

برای خانه های مدرن و خانه هایی که در آشپزخانه میز پیشخوان و یا اپن دارد، صندلی اپن بسیار مناسب می باشد.این صندلی ها به این خاطر که فضای کمتری را اشغال می کنند و طراحی مدرنی دارند جایگزین مناسبی برای صندلی میز ناهارخوری می باشند.

صندلی آشپزخانه را از کجا بخریم؟

فروشگاه دکوریار عرضه کننده انواع صندلی آشپزخانه از برند های مطرح ایرانی می باشد که با ارائه کیفیت مناسب و ضمانت محصول خاطر مخاطبان و مشتریان خود را از خرید صندلی آشپزخانه با کیفیت راحت کرده اند.با مراجعه به دسته بندی صندلی آشپزخانه و صندلی اپن در فروشگاه دکوریار می توانید تمامی این مدل هارا بررسی نموده و در نهایت صندلی آشپزخانه انتخابی خود را سفارش دهید و در کوتاه ترین مدت دریافت نمایید.

صندلی آشپزخانه باید نوعی باشد؟

صندلی آشپزخانه مناسب باید از نظر ارتفاع کمی بلند تر از سایر صندلی ها باشد تا افراد پس از نشستن روی صندلی آشپزخانه آرنجشان به روی صفحه میز پیشخوان یا اپن برسد. صندلی آشپزخانه مناسب دارای قابلیت تنظیم ارتفاع می باشد.

قیمت صندلی آشپزخانه چقدر است؟

قیمت صندلی آشپزخانه با توجه به برند سازنده آن و کیفیت متریالی که در ساخت آن بکار رفته است متغیر می باشد ولی به صورت کلی قیمت صندلی آشپزخانه از پنچ میلیون ریال تا پنجاه میلیون ریال متغیر می باشد.

پیشنهاد نویسنده : خرید صندلی اداری در تهران

همچنین می توانید برای تماشای ایده های جذاب طراحی دکوراسیون داخلی و اداری مجموعه دکوریار از صفحه پینترست دکوریار دیدن کنید.


دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.