دکوراسیون خانه آنجلیناجولی

دکوراسیون خونه آنجلیناجولی

ویژگی ساده و شگفت انگیزی که آنجلینا جولی در خانه وسیع خود در لس آنجلس دوست دارد.

در مورد این عمارت هنرهای زیبا چیزهای زیادی برای تحسین وجود دارد، اما یک ویژگی غیرمنتظره برای این ستاره هالیوود برجسته است.

تعداد کمی از چهره ها در هالیوود قد آنجلینا جولی را دارند – این هنرپیشه و انسان دوست بسیار فراتر از لس آنجلس خبرساز می شود. بنابراین، تا حدودی مناسب است که او ملکی در لوس فلیز، محله بسیار مطلوب در دامنه تپه، که خانه بزرگ‌ترین نام‌های صنعت سینما است، داشته باشد.

پیشنهاد ویژه نویسنده: استفاده از فرش و گلیم در دکوراسیون مدرن

ملک این بازیگر که به عنوان یکی از بهترین خانه‌های جهان طبقه‌بندی می‌شود، به طور رسمی متعلق به کارگردان مشهور سیسیل بی دمیل بود و مجموعه‌ای از دارایی‌های تحسین‌برانگیز، از جمله یک چایخانه و مناظر از رصدخانه گریفیث.

دکوراسیون خانه آنجلیناجولی

انتخاب یک «چیز مورد علاقه» از چنین خانه‌ای ممکن است به نظر سخت بیاید، اما در مصاحبه با ووگ بریتانیا ، آنجلینا فاش کرد که چیز مورد علاقه او، در واقع، فوق‌العاده ساده است. و به نظر می‌رسد که این فضا برای شش فرزند او در طول قرنطینه‌های همه‌گیر نیز نجات‌بخش بود.

 

من بیشتر از همه دوست دارم که اتاق سرگرمی وجود نداشته باشد، اما مسیرها و مکان‌های زیادی برای پیاده روی و فکر کردن وجود داشته باشد. من احساس می کنم خیلی خوشبختم که در این زمان چنین چیزی را داریم.» این بازیگر به اشتراک گذاشت.

 

به نظر می رسد یافتن آرامش برای فکر کردن در حیاط، چیز ساده ای است که حتی اسطوره های هالیوود نیز آن را در اولویت قرار می دهند.

دکوراسیون خانه آنجلیناجولی

در کنار مسیرها، باغ آنجلینا هزارتویی از درختان جاکاراندا و بوته‌های گل رز است که به سمت حوضخانه و استخر سرازیر می‌شوند – تاج آن با فواره‌های قوسی شکلی است که به‌عنوان یادآوری کدپستی انحصاری او ایستاده‌اند.

 

با این حال، او فاش کرد که ترامپولین فرزندانش بود که در طول همه گیری، به خانواده کمک کرد. و فقط بچه ها روی ترامپولین نبودند: بازیگر می گوید که از آن با آنها استفاده می کند.

«روز پیش روی ترامپولین بودیم، و بچه‌ها گفتند، «نه، مامان، این کار را نکن. به خودت آسیب می‌زنی.» و من فکر کردم، “خدایا، این خنده دار نیست. روزی بود که من یک ستاره اکشن بودم، و حالا بچه ها به من می گویند که از ترامپولین پیاده شو چون به خودم صدمه می زنم.”

در داخل خانه 10 خوابه، ایده های تزئین خانه آنجلینا پیچیده تر است. Vogue گزارش می‌دهد که یک باشگاه ورزشی پیشرفته وجود دارد، و زیرزمین او میزبان یک انبار شراب بزرگ است (با توجه به تاکستان‌های پرووانسالی بزرگش، شاید این امر مسلم باشد). در همین حال، بهترین منظره رصدخانه گریفیث از تراس خصوصی منتهی به اتاق خواب اصلی می‌آید.

 

با وجود همه اینها، حیاط خلوت محبوب ترین ویژگی آنجلینا است. و این تعجبی ندارد. تحقیقات انجمن باغبانی سلطنتی بریتانیا نشان داد که گذراندن وقت در باغ می تواند رفاه را بهبود بخشد و سطح استرس را کاهش دهد (در یک نظرسنجی، نمرات بهزیستی 6.6٪ بیشتر و سطح استرس 4.2٪ کمتر از افرادی بود که اصلاً برای باغبانی اقدام نکردند).

در حالی که گذراندن وقت در باغ فواید زیادی دارد، اما RHS می‌گوید که بیش از همه، مکانی برای آرامش است که «می‌تواند محیط آرامش‌بخشی را فراهم کند که در آن بتوانید خلاقیت درونی خود را در آغوش بگیرید». بسیاری نیز به باغبانی به‌عنوان راهی برای کاهش زمان صفحه نمایش و ایجاد ارتباط با طبیعت روی می‌آورند – چه در لس‌فلیز یا هر گوشه دیگری از جهان باشید.

همچنین می توانید برای تماشای ایده های جذاب نورپردازی و طراحی دکوراسیون داخلی و اداری مجموعه دکوریار از کانال آپارات دکوریار دیدن کنید.

0 دیدگاه روشن دکوراسیون خانه آنجلیناجولی

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.