مبلمان مدرن مخصوص خانه های مدرن

چیدمان مبلمان مدرن بر اساس طرح دکوراسیون داخلی و انتخاب رنگ بسیار مهم است. اکثر افراد ترجیح می‌دهند خانه‌شان را به روشی مدرن و معاصر طراحی کنند. یکی از بهترین مدل‌های چیدمان مبلمان مدرن به صورت کاناپه ای است. برای بررسی این مدل با ما همراه باشید.

مبلمان مدرن

شاید برای شما هم جالب باشد بدانید مبلمان مدرن که ما سال‌هاست از آنها در دکوراسیون منزل‌های‌مان استفاده می‌کنیم، هر کدام اسم مخصوص به خود را دارند. این مساله برای خود من که بسیار جالب بود؛ بنابراین با خود فکر کردم شاید شما هم دوست داشته باشید مبل‌های خانه‌تان را بیشتر بشناسید و موقع خرید کردن حرفه ای تر به نظر برسید.

 

پیشنهاد نویسنده: اتاق ناهار خوری مدرن

 

چیدمان منزل با مبلمان مدرن

مبلمان‌ رکلاینر، مناسب برای خانه های مدرن راحتی‌ها و مبلمان‌ رکلاینر دارای تکیه‌گاهی متحرک و تطبیق‌پذیرند که سطح استراحتگاه قابلت نظیمی برای پاها دارند. ساز و کار اجرایی رکلاینر‌ها با موتوری انجام می‌شود که هم سطح با دو دست در طرفین مبل قرار گرفته است. همچنین با کمک کنترل از راه دور می توانید این مبل را به هر حالتی که تمایل دارید، تنظیم کنید.

 

مبلمان مدرن مخصوص خانه های مدرن
مبلمان مدرن به لوستر مدرن هم نیاز دارد.

ست کردن مبلمان مدرن با انواع سبک های دکوراسیون

  • مبلمان‌ رکلاینر، مناسب خانه های مدرن: می توانید این مبل ها را با کنترل از راه دور تنظیم کنید.
  • مبلمان‌ سالنی، مناسب برای خانه های مدرن: اینصندلی های کوتاه و بدون دسته، نشیمنگاهی عمیق و بسیار راحت دارند که خیلی خوشایند است.این نوع مبل‌ها معمولا پایه‌های چوبی کوتاهی دارند که اغلب موارد به ساختار اصلی مبل متصل است و به طورکامل دیده می شود.در بعضی موارد هم پایه های آن استیل است.
  • مبلمان هتلی، مناسب برای خانه هایی به سبک معاصر و مدرن: این نوع مبل ها معمولا پایه های چوبی کوتاهی دارندمبلمان هتلی،مناسب برای خانه هایی به سبک معاصر و مدرن این سبک مبلمان‌ جلوه‌ای بسیار ساده با خطوطی ملایم دارد وبیشتر در لابی هتل‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.نشیمن این مبلمان‌ معمولا دو روکش دارد؛ یکی روکش اصلی سرتاسری برای خود مبل و یکی هم روکشی محافظ که در زیر آن قرار می‌گیرد. تکیه‌گاه این مبلمان‌ زاویه‌دار است. دسته‌ها معمولا روکش دارند و پایه‌ها هم صاف و چوبی هستند.

 

پیشنهاد نویسنده: محبوب ترین گیاه در دکوراسیون داخلی

 

دکوراسیون به سبک مدرن یا معاصر

مبلمان هتلی مناسب خانه هایی به سبک معاصر و مدرن و بیشتر در لابی هتل ها استفاده می شودمبلمان هاروارد، مناسب برای خانه هایی به سبک معاصر و مدرن این مبل ها تکیه گاهی منحنی، نشیمنگاهی وسیع و دستههایی گرد دارند.معمولا پایه های این مبل‌ها چوبی و ثابت است اما در بعضی موارد دیده شده که در زیر پایه‌ها، چرخهای کوچکی به منظور جا‌به جایی راحت تر آنها تعبیه می شود.

مبل های توکسدو مناسب دکوراسیون های مدرن، دسته های بلند با ارتفاعی به اندازه تکیه گاه دارند. مبلمانی با دسته‌های گرد و پایین، مناسب برای اغلب سبک‌های دکوراسیونی به غیر از کلاسیک و روستیک این مبل محبوب‌ترین مدل مبلی است که در اغلب خانه‌ها یافت می‌شود. دسته‌های این مبل گرد و کوتاه است. این مبل اغلب به صورت تمام پارچه یافت می‌شود و دارای تشکچه‌هایی است که باعث می‌شود تکیه‌گاه کوتاه‌تر یا بلند‌ترشود.

مزیت دیگر این مبل‌ها این است که می‌توانند پایه‌دار یا بی‌پایه باشند. مبلمانی با دسته های گرد و پایین، مناسب اغلب سبک های دکوراسیونی غیر از کلاسیک و روستیک مبلمان‌ لوئیس، مناسب برای خانه هایی به سبک کلاسیک مبلی به سبک لوئیس، فریم چوبی بسیار شکیل و مجللی دارد که به پایه‌های چوبی شکل با انحنایی زیبا ختم می‌شود. تکیه گاه این مبل ها روکش دار، محکم و معمولا با فرم های جالب است و نشیمن آنها هم حالتی گرد و برآمده دارد. مبلمان‌ لوئیس مناسب برای خانه هایی به سبک کلاسیک، فریم چوبی بسیار شکیل و مجللی دارد.

مبلمان مدرن مخصوص خانه های مدرن
حس راحتی با مبلمان مدرن

برای تماشای ۵۰ ایده نورپردازی مدرن از این ویدیو دیدین کنید.( برای تماشای ویدیو از اتصال فیلتر شکن خود اطمینان حاصل بفرمایید )

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.