معرفی نمونه های پارتیشن اداری مدرن 2023

معرفی نمونه های پارتیشن اداری مدرن 2023

دستیابی به یک محیط کار اداری واقعا کاربردی به احتمال زیاد مستلزم معرفی تعدادی از سبک های پارتیشن اداری است. این نوع پارتیشن های اداری به شما کمک می کند تا فضایی مدرن و معاصر ایجاد کنید که به مناطق کاری کوچکتر تقسیم شده است تا به افزایش بهره وری و حفظ یک محیط کاری سالم کمک کند. پارتیشن‌های اداری مدرن در اشکال و اندازه‌های مختلف، با طرح‌هایی که به ‌طور خاص برای اهداف خاصی تولید می‌شوند، وجود دارند. در این مقاله، انواع مختلف پارتیشن اداری موجود برای ایجاد چیدمان معاصر ایده آل را مورد بحث قرار خواهیم داد.

 

انواع پارتیشن اداری چیست؟

معرفی نمونه های پارتیشن اداری مدرن 2023

تقسیم‌کننده‌های میز 

جداکننده‌های میز، موانعی را بین کارکنان اداری که در بانک‌های میز بزرگ نشسته‌اند، ایجاد می‌کنند، به ویژه در طرح‌بندی‌های باز. به طور سنتی آنها با روکش های پارچه ای ساخته می شدند، اما از زمان ورود ویروس کرونا، کسب و کارهای بیشتری انتخاب می کنند که جداکننده های میز اکریلیک شفاف را برای اهداف فاصله گذاری اجتماعی نصب کنند. تقسیم‌کننده‌های میز در سبک‌های مستقل یا طرح‌هایی که نیاز به پیچ شدن دارند در دسترس هستند.

پارتیشن اداری های پارچه ای 

مقرون به صرفه ترین صفحه های اداری پارتیشن های پارچه ای ما هستند. این تقسیم‌کننده‌های مستقل با پارچه‌های بافته شده تجاری که تمام استانداردهای ایمنی آتش‌سوزی را برآورده می‌کند، روکش شده‌اند و در طیف وسیعی از رنگ‌ها و عرض‌ها موجود هستند.

صفحه‌نمایش‌های موبایل 

همه صفحه‌های دفتر موبایل ما با چرخ‌های چرخدار قابل قفل عرضه می‌شوند، به این معنی که می‌توانید به راحتی آن‌ها را در محل کار خود بچرخانید و در هر کجا که به صفحه جداکننده نیاز دارید، آن‌ها را به‌طور موقت در جای خود قفل کنید. با گزینه‌های اکریلیک شفاف و تقسیم‌کننده پارچه‌ای موجود، این صفحه‌نمایش‌های انعطاف‌پذیر برای تقسیم‌بندی قسمت‌های نشیمن، راه‌اندازی فضاهای ملاقات موقت و همچنین به عنوان پانل‌های فاصله‌گذاری اجتماعی مفید هستند.

معرفی نمونه های پارتیشن اداری مدرن 2023

صفحه های آکوستیک 

صفحه های آکوستیک مخصوصا برای استفاده در محیط های اداری شلوغ و پر سر و صدا طراحی شده اند. ساخت پانل‌های آکوستیک آن‌ها را به راه‌حل‌هایی ایده‌آل برای جذب نویز و جلوگیری از طنین صدا در اطراف یک اتاق، به‌ویژه اتاقی با طرح‌بندی باز تبدیل می‌کند.

غلاف های اداری 

طیف وسیعی از صفحه نمایش های اتاقک اداری ما یک راه حل پارتیشن اداری قابل تنظیم و سازگار را ارائه می دهد که می تواند به راحتی با هزینه نسبتا کم نصب شود. ما اتاقک‌های اداری را به‌عنوان غرفه‌های منحنی، اتاقک‌های شیشه‌ای از کف تا سقف و «غلاف‌های» سفارشی ساخته شده از صفحه‌نمایش‌های متصل جداگانه به فروش می‌رسانیم.

معرفی نمونه های پارتیشن اداری مدرن 2023

پارتیشن‌ اداری های چاپی

طیف وسیعی از صفحه‌نمایش‌های اداری چاپ شده ما را می‌توان برای حمایت از برند شرکت شما سفارشی کرد و یک فضای اداری پارتیشن‌بندی شده ایجاد کرد که یک تبلیغ فوق‌العاده برای کسب‌وکار شما است. یا چرا عکاسی زیبا را برای ایجاد حس هنری انتخاب نکنید؟ امکانات بی پایان هستند و انتخاب با شماست.

صفحه‌نمایش کنسرتینا – داشتن مجموعه‌ای از صفحه‌های تاشو متصل به هم برای باز کردن ساده‌ترین مقرون‌ به ‌صرفه‌ترین روش برای تقسیم‌بندی فضاهای داخلی بزرگ است. بسته به اندازه مورد نیاز، به صورت صفحه های پنل تک اکریلیک که می توانند به یکدیگر متصل شوند یا به عنوان کیت صفحه نمایش کنسرتینا از پنج، شش یا هفت پانل پارچه ای موجود است.

صفحه های منحنی – پارتیشن های اداری منحنی ما به صورت پارتیشن های پارچه ای آکوستیک و صفحه های اکریلیک موجود هستند. صفحه نمایش های منحنی اکریلیک در طرح های روی زمین یا به عنوان صفحه میز منحنی که برای میزهای پذیرایی منحنی یا پیشخوان های خرده فروشی مناسب است در دسترس هستند. پارتیشن منحنی پارچه آکوستیک یکی از کارآمدترین صفحه نمایش های آکوستیک کنترل نویز موجود است.

 

نکاتی برای دستیابی به یک محیط اداری با طراحی خوب و مدرن

معرفی نمونه های پارتیشن اداری مدرن 2023

تأثیری که یک محیط اداری با طراحی خوب و مدرن می تواند بر بهره وری و مثبت بودن کارمندان شما داشته باشد را دست کم نگیرید.

پنج نکته مهم در طراحی یک محیط اداری مدرن عبارتند از:

چیدمان

اگر با یک فضای خالی و با پلان باز شروع می کنید، پیش از شروع سفارش مبلمان، چیدمان مورد نظر خود را مشخص کنید. به نقاط داغ سر و صدا در دفتر خود فکر کنید (ماشین آلات، مناطق تلفن، فضاهای تفریحی) و سعی کنید فضاهای میز را تا حد امکان از آنها دور نگه دارید. همچنین باید در مورد فضاهای جلسه فکر کنید – اگر اتاق جلسه سفارشی ندارید، غلاف های اداری یک جایگزین عالی هستند. اطمینان حاصل کنید که گذرگاه‌ها را برای کارمندان ترک می‌کنید تا به راحتی در قسمت‌های نشستن بدون برخورد به میزها حرکت کنند و از صفحه‌نمایش و پانل‌ها برای جلوگیری از دید مکان‌های حواس‌پرتی مانند محل‌های پذیرش یا اتاق‌های استراحت استفاده کنید.

نشستن 

کارمندان شما اکثر روزهای کاری خود را پشت میز خود می گذرانند، بنابراین ایجاد یک محیط میز دلپذیر برای حفظ روحیه ضروری است. میزهای بلند استفاده موثری از فضا در دفاتر با پلان باز هستند، اما می توانند فضاهای کاری را منحرف کنند، بنابراین اجرای یک سری صفحه های جداکننده میز می تواند به حفظ آرامش و بهره وری کارها کمک کند.

معرفی نمونه های پارتیشن اداری مدرن 2023

نورپردازی 

اطمینان از اینکه کارمندان شما  نور کافی در مکان های مناسب دارند ضروری است. معرفی صفحه‌های پارچه‌ای بزرگ یا مات در دفتر شما می‌تواند روشی موثر برای ایجاد «محفظه» باشد، اما می‌تواند نور منابع بالای سرتان را مسدود کند. انتخاب صفحه نمایش با ریل ابزار کاربردی به این معنی است که می توانید از چراغ های گیره یا منابع نور جایگزین برای ارائه نور مستقیم به فضای کاری هر کارمند استفاده کنید.

سطوح نویز 

دفاتر، به ویژه دفاتر با پلان باز، محیط های پر سر و صدا هستند. معرفی اقداماتی مانند صفحه‌های آکوستیک یا پانل‌های بافل برای قطع صدا و کاهش پژواک و طنین در اطراف فضا می‌تواند تفاوت زیادی در سطح بهره‌وری کارکنان شما ایجاد کند.

ایمنی 

همانطور که به مرحله پس از قرنطینه همه‌گیری کرونا می‌رویم، اولویت دادن به سلامت و ایمنی کارکنان همچنان بسیار مهم است تا اقتصاد ما در یک مسیر صعودی حرکت کند. ما باید هر کاری که می توانیم انجام دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که دفاتر و محیط های کاری ما تا حد امکان ایمن هستند و خطر انتقال عفونت در فضای اداری را به حداقل می رساند. نمایشگرهای فاصله‌گذاری اجتماعی اکریلیک و شیشه، کارمندان را با یک مانع شفاف از هم جدا می‌کند و به جلوگیری از گسترش بیماری‌های عفونی کمک می‌کند و در عین حال احساس همکاری را حفظ می‌کند.

 

ایده های طراحی پارتیشن اداری

اگر یکی از صفحات پارتیشن چاپ شده را انتخاب می کنید، می توانید آثار هنری خود را برای تزئین روکش صفحه پارچه ای طراحی کنید. این بدان معناست که علاوه بر پنل های تک رنگ ساده، می توانید خلاقانه برای طراحی پارتیشن ایده آل خود نیز فکر کنید.

چند ایده مفهومی که ممکن است در نظر بگیرید عبارتند از:

 

تونال 

برای داشتن ظاهری شیک و مدرن، کارها را با پنل های تک رنگ ساده به همان رنگ یا با رنگ های هماهنگ هماهنگ کنید.

برندسازی 

از برند تجاری خود به عنوان الهام بخش برای طرح رنگ یا طرح طرح دار استفاده کنید. اگر بازدیدکنندگان مکرری از دفتر خود داشته باشید، این یک فرصت بازاریابی عالی است.

آثار هنری 

پارتیشن های چاپ شده شما بوم های خالی برای بیان خلاقیت شما هستند. چرا از چاپ های هنری استقبال نمی کنید یا عکاسی از منظره زیبا را برای ایجاد پوشش های خیره کننده ای که همه در دفتر شما از تماشای آن لذت خواهند برد.

هندسه

اگر شما یک الگو را دوست دارید اما چیزی به جسورانه هنر یا عکاسی نمی خواهید، انتخاب یک سبک هندسی با نقوش یا اشکال تکرار شونده ظاهری شیک مطابق با یک دفتر مدرن ارائه می دهد. چگونه یک راه حل سفارشی برای نیازهای دفتر خود ایجاد کنید.

 

برای تماشای ویدیو های بررسی و اجرای پروژه های پارتیشن اداری وارد صفحه ما در کانال آپارات شوید.

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.