مبل سبک بریج واتر را بیشتر بشناسید

مبل بریج واتر (Bridgewater) به افتخار طراح و سازنده آن که به همین نام بوده اسم گذاری شده است. این مبل زیبای کلاسیک در اواسط قرن 19 میلادی ساخته شده و در ابتدا فقط مخصوص خاندان سلطنتی بود. ولی با تغییراتی که در آن اعمال شد امکان استفاده از آن برای همه افراد امکان پذیر گردید. در ادامه شما را بیشتر با ویژگی های این نوع مبلمان و نحوه چیدمان آن در خانه آشنا خواهیم ساخت.

اگر شما از دسته کسانی هستید که مبل کلاسیک می پسندید و راحتی مبل برایتان اهمیت دارد باید به دنبال سبک های خاصی از انواع مبلمان کلاسیک باشید. مبل راحتی کلاسیک در نمونه های انگلیسی زیاد دیده می شود. مبل بریج واتر یکی از معروف ترین آنهاست.

 

ویژگی های Bridgewater

راحتی و مدل صمیمی مبل سبک بریج واتر از روی دسته مبل که کمی حالت گرد به خود گرفته و به سمت عقب کشیده شده کاملا مشخص است. پسندیدن مبل های کلاسیک به خاطر داشتن تزیینات مختلف و شکوه و عظمتی که هر سبک آن دارد کار مشکلی است. اما مبل بریج واتر طوری طراحی شده که اکثرا افراد فورا با آن ارتباط برقرار کرده و عاشق آن می شوند.

مبل هایی مثل سبک بریج واتر به دلیل دسته کوتاه تر از بخش پشتی مبل برای تکیه دادن، خواب عصرگاهی، تماشای تلویزیون و لم دادن کاملا مناسب هستند. بافت این نوع مبلمان بسیار نرم و راحت است و در نشستن های دورهمی طولانی مدت بدنتان احساس خستگی نخواهد کرد.

 

مبل بریج واتر برای شیک پسندان

مشابه با بسیاری از مدل های مبل کلاسیک، مبل راحتی بریج واتر هم با تعداد زیادی کوسن نرم و ساخته شده از پارچه های فاخر و زیبا، راحتی بیشتری برای شما فراهم می کند و زیباتر خواهد شد. این نوع مبلمان بیشتر 3 نفره طراحی می شوند و پارچه های رومبلی استفاده می شوند که پایه مبل را بپوشاند. با این حال متناسب با سلیقه خود می توانید پایه های مبل را نپوشانید.

ویژگی بعدی مبل بریج واتر برای کسانی که همیشه دوست دارند دو دست مبلمان متفاوت در فضای پذیرایی و نشیمن داشته باشند بسیار کاربرد دارد. طراحی و سبک مبلمان بریج واتر به شکلی است که با دیگر مدل های مبلمان وارد رقابت نمی شود و شما می توانید با خیال راحت از دو دست مبل در کنار آن استفاده کنید.

 

رنگ مبل Bridgewater

یکی از دغدغه هایی که همیشه افراد برای خرید مبل دارند، انتخاب رنگی است که با مدل و سبک مبلمان و همچنین رنگ دیوار و پرده ها متناسب باشد. این یک اصل بسیار مهم برای اکثر مدل های مبلمان است در غیر این صورت هیچ نمودی نخواهند داشت.

اما طراحی و ساخت مبل بریج واتر به شکلی است با هر نوع رنگ دکوراسیون داخلی ست می شود و هیچ مشکلی از این بابت نخواهید داشت. با توجه به ویژگی گفته شده می توانید از مبل سبک بریج واتر برای هر خانه ای، اعم از کوچک و بزرگ و با هر نوع طراحی رنگ داخلی از این مدل مبلمان خریداری کنید. تنها توجه داشته باشید که در خانه های کوچک برای دلبازتر شدن فضا به دنبال رنگ های روشن باشید.

شیوه چیدمان مبل بریج واتر

شیوه چیدن مبل بریج واتر در منزل اهمیت بسیار زیادی دارد و می توانید به زیبایی فضا و مبلمان خود اضافه کنید. با توجه به اینکه این نوع مبلمان در دسته مبل راحتی کلاسیک قرار دارد باید طبق الگوهای یک مبل کلاسیک هم پیش بروید. اولین کار این است که مبل های بریج واتر را در فضای ترجیحا بزرگ استفاده کنید هر چند طبق طراحی آن برای خانه های کوچک هم مانعی ندارد. اطراف این مبلمان را با تابلوهای هنری روی دیوار، چراغ های آویز تأکیدی یا ایستاده فلزی تزیین کنید.

 

با این کار توجهات را به سمت این مبلمان جلب خواهید کرد. اگر به دنبال فضای رسمی بیشتری هستید باید در کنار این مبلمان از سبک های اصیل کلاسیک هم استفاده کنید و به عبارتی دو دست مبل داشته باشید.

رنگ فرش و پرده حتما با این مبلمان همخوانی داشته باشد. اگر می خواهید مبل بریج واتر ظاهری صمیمی و دوستانه ای به خود بگیرد از دو کوسن و در غیر این صورت برای ظاهر سنتی و رسمی از سه کوسن استفاده کنید. با توجه به اینکه ظاهر مبل بریج واتر برخلاف مبل های کلاسیک اصیل، کنده کاری روی چوب دسته و پایه مبل مشخص نیست و بیشتر سادگی و شیک بودن آن نمایان است، نیازی به کوسن های با پارچه و تزیینات فاخر یا رومبلی های فاخر و گران قیمت ندارید.

پیشنهاد نویسنده: لیست وسایل اتاق خواب و لوازم ضروری آن

همچنین می توانید برای تماشای ایده های جذاب نورپردازی و طراحی دکوراسیون داخلی و اداری مجموعه دکوریار از کانال آپارات دکوریار دیدن کنید.

 

1 دیدگاه روشن مبل سبک بریج واتر را بیشتر بشناسید

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.