صندلی اداری ارزان قیمت+خرید

صندلی اداری ارزان

همواره یکی از مهم ترین اقلام مورد نیاز شرکت ها و ادارات و هر فردی که قصد کار کردن پشت میز را دارد صندلی اداری می باشد.صندلی اداری از نظر قیمت و مدل انواع گوناگونی دارد که برخی ایرانی و حاصل زحمت و فعالیت تولید کنندگان داخلی می باشد و برخی نیز وارداتی هستند.

اگر فعالیت و شغل شما به نحوی است که باید در روز ساعاتی را پشت میز اداری یا میز تحریر بگذرانید، صندلی اداری یکی از نیاز های اساسی شما به شمار می رود و نمی توان اهمیت خرید صندلی اداری را نادیده گرفت.

برای آشنایی با انواع صندلی اداری و خرید انواع صندلی اداری ارزان با ما تا انتهای این پست همراه باشید.

انواع صندلی اداری

صندلی اداری از نظر نوع کاربرد و مقام هر شخصی که قصد استفاده از آن را دارد به انواع مختلفی تقسیم می شود که اعم اند از:

صندلی اداری مدیریت

صندلی اداری مخصوص مدیریت بهترین و باکیفیت‌ترین صندلی اداری موجود در هر اداره است. در هر اداره از این صندلی اداری حداقل یک عدد پیدا خواهید کرد که مربوط به بالاترین مقام این اداره است، در مواردی از این صندلی اداری چند مورد برای مدیران مختلف خصوصا در شرکت‌های بزرگ وجود دارد. صندلی اداری مدیریت صندلی اداری باکیفیتی در شان و مقام یک مدیر است و با سیار صندلی‌ اداری موجود در شرکت از جمله صندلی اداری کارمندی، منشی و کارشناسی یا معاونتی تفاوت دارد.

صندلی اداری مدیریتی از انواع بسیار محبوب صندلی اداری در میان مصارف خانگی و حتی گیمرها هم هست و به دلیل طراحی رسمی و شیک و همچنین بسیار راحت این صندلی اداری بسیاری از افراد برای مصارف شخصی خود در خانه یا هوم آفیس خود، اقدام به خرید صندلی اداری مدیریت می‌کنند!

صندلی اداری مدیریت را معمولا از پشتی بلند آن می‌شناسند که به خوبی از شانه‌ها و سر و گردن فرد محافظت می‌کند تا از خستگی جلوگیری کند و یا آن را به حداقل برساند، صندلی اداری مدیریت مانند صندلی گیمینگ و صندلی اداری معاونتی از قابلیت‌های ویژه برای تنظیمات و شخصی سازی برخوردار است و می‌توان سری و پشتی صندلی اداری را در جهت‌های مختلفی تنظیم کرد. این صندلی اداری معمولا بهترین و خاص‌ترین صندلی اداری در هر شرکتی است که البته این موضوع با توجه وظایف سنگین مدیر یک مجموعه کاملا توجیه پذیر است.

کفی صندلی اداری مدیریتی از اسفنج دانسیته یا فوم سرد ساخته می‌شود تا در استفاده‌های طولانی مدت مدیران دوام خوبی از خود نشان داده و در عین حال که دچار فرو رفتگی نمی‌شود، حس راحتی را در ساعات طولانی کار القا کند. قیمت یک صندلی اداری مدیریت همیشه بسیار بیشتر از سایر صندلی‌ اداری در یک سازمان است، این موضوع باید حتما هنگام خرید تجهیزات و المان‌های اداری لحاظ شود و بودجه‌ی مناسب برای آن اختصاص داده شود. همچنین تایید خود مدیر یا مدیران مجموعه برای راحتی صندلی اداری مدیریت نیز شرط است.

 

صندلی آمفی تئاتر

‌شاید نام صندلی اداری آمفی تئاتر برای برخی ناآشنا باشد اما این صندلی اداری همانطور که از نامش هم می‌توانید حدس بزنید نوعی صندلی اداری از نوع تاشو است که در مکان‌های عمومی آن را زیاد می‌بینیم. صندلی‌ اداری های تاشوی آمفی تئاتر برای صرفه‌جویی و استفاده‌ی بهینه از فضا استفاده می‌شوند و معمولا در مکان‌هایی کاربرد دارند که افراد زیادی دور هم جمع می‌شوند.

مکان‌هایی که گردهمایی‌ها در آن‌ها برگزار شود به عنوان مثال سینماها، سالن‌های تئاتر و کنسرت، سالن‌های سمینار و محل برگزاری نمایشگاه‌ها و همایش‌های خاص. خرید صندلی اداری آمفی تئاتر خصوصا در ساختمان‌های اداری و تجاری طی پنج سال گذشته رشد فراوانی کرد اما با شیوع کرونا به مدت دو سال فروش ثابتی را تجربه کرد. خرید صندلی اداری آمفی تئاتر مجددا با شروع سال جدید میلادی قوت گرفته و به یکی از گزینه‌های راحت، بهینه، اقتصادی و همچنین شیک در سالن‌ها تبدیل شده است.

یکی دیگر از دلایلی که صندلی اداری آمفی تئاتر انتخاب صاحبان شرکت‌ها و مراکز اداری تجاری است راحتی این نوع از صندلی اداری است، این صندلی اداری ‌ها از فوم تزریقی سرد برای قسمت‌های پشت و کف خود بهره می‌گیرند که دانسیته‌ی این فوم سرد باید بالا باشد.

همچنین روی این فوم از پارچه‌های راحت، نرم، مرغوب و با کیفیت استفاده می‌شود که برای نشستن‌های طولانی در هنگام همایش‌ها، تماشای فیلم و مستند، تئاتر، کنسرت و موارد دیگر مناسب و راحت باشد. همچنین این صندلی‌ اداری ها باید استحکام و دوام بالایی هم داشته باشند چرا که ساعت‌‌های طولانی در معرض فشار و تحمل وزن زیادی هستند و باید به محض بلند شدن فرد از روی صندلی اداری به حالت طبیعی خود برگردند.

تولید کنندگان صندلی اداری آمفی تئاتر این نکته را در نظر می‌گیرند که فوم استفاده شده در این نوع از صندلی‌ اداری ها نباید به مرور زمان دچار تو رفتگی و خوردگی شود چرا که ممکن است در طول یک روز بیش از هجده ساعت از این صندلی اداری ‌ها توسط افراد مختلف استفاده شود. صندلی اداری آمفی تئاتر می‌بایست فرم نشیمن خود را به خوبی حفظ کند و مقاومت و دوام خوبی از خود نشان دهد.

از طرفی پارچه‌های استفاده شده در صندلی اداری آمفی تئاتر نیز باید کیفیت بالایی داشته باشند، زیرا کسی که قصد خرید صندلی اداری آمفی تئاتر آن هم به تعداد بالا دارد مسلما نمی‌خواهد که شش ماه یا یک سال بعد با صندلی‌ اداری هایی پرز گرفته، بی‌رنگ و رو و حتی پاره مواجه شود. به عنوان مثال سازندگان معمولا پارچه‌هایی از نوع چرمی برای صندلی‌ اداری های آمفی تئاتر انتخاب نمی‌کنند چرا که چرم متریالی حساس برای این نوع از استفاده است و همچنین در صورت استفاده از چرم طبیعی قیمت صندلی اداری آمفی تئاتر بسیار گزاف خواهد بود.

پیشنهاد نویسنده: تصویر صندلی اداری

همچنین می توانید برای تماشای ایده های جذاب نورپردازی و طراحی دکوراسیون داخلی و اداری مجموعه دکوریار از کانال آپارات دکوریار دیدن کنید.

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.