روز زن سال ۱۴۰۲

روز زن سال ۱۴۰۲

دنیای برابر جنسیتی را تصور کنید. جهانی عاری از تعصب، کلیشه و تبعیض. جهانی که متنوع، عادلانه و فراگیر است. دنیایی که در آن تفاوت بها داده می شود و تجلیل می شود. روز زن رویدادی است که در آن می توانیم از مادر،خواهر و همسر خود تجلیل کنیم و حس خوب زندگی در کنارشان به این فرشتگان یادآوری کنیم. روز جهانی زن تاریخ ۸ مارس یا به عبارتی ۱۷ اسفند می باشد و در ایران روز زن سال ۱۴۰۲ در تاریخ ۱۳ دی ماه جشن گرفته می شود و افراد در روز زن برای مادر و همسر خود با رسوماتی نظیر جشن گرفتن و هدیه دادن این روز را بزرگداشت میدارند.

در ادامه به تمام سوالاتی که درباره روز زن دارید پاسخ خواهیم داد، با ما تا انتهای این پست همراه باشید.

تاریخچه روز زن

در شهر نیویورک در 8 مارس 1857، روز زن زمانی که کارگران زن نساجی در اعتراض به شرایط ناعادلانه کار و حقوق نابرابر زنان راهپیمایی کردند، آغاز شد. این یکی از اولین اعتصابات سازماندهی شده توسط زنان کارگر بود که طی آن خواستار یک روز کاری کوتاهتر و دستمزد مناسب بودند.

در کشور عزیزمان روز زن در روز ولادت حضرت فاطمه زهرا (ع) که روز ( ۲۰ جمادی الثانیه ) و به تقویم ما روز ۱۳ دی ماه می باشد،جشن گرفته می شود.همچنین در کشور ما روز زن و روز مادر در یک روز جشن گرفته می شود.

تبریک روز زن

نکته ای که در تبریک گفتن همیشه مهم بوده، است که با تبریک گفتن این حس به مخاطب القا می شود که در یاد و خاطر شما بوده است و در زندگی شما ارزشمند و دارای جایگاه ویژه ای می باشد. برای تبریک گفتن روز زن برای اینکه زنان به این موضوعات اهمیت بیشتری می دهند و نکته بین تر هستند باید دقت بیشتری کرد که واقعا تبریک روز زن که می گویید حس ارزش را القا کند نه صرفا رفع تکلیف کردن. در اینجا چند مدل تبریک برای روز زن را باهم مرور می کنیم.

تبریک روز زن با ارسال پیامک

تبریک روز زن با تماس تلفنی

تبریک روز زن با دادن نامه و کارت پستال

تبریک روز زن با دادن هدیه و سوپرایز کردن

هدیه برای روز زن

قطعا دادن هدیه یکی از لذت بخش ترین کارهایی هست که در مناسب هایی نظیر روز زن می توان انجام داد.برای هدیه داده در روز زن باید ببینید همسر و یا مادران به چه چیزی بیشتر نیاز دارند، با بررسی و پیدا کردن نیاز می توانید هدیه ای دلنشین تر و کاربری تر برای روز زن یا روز مادر انتخاب و تهیه کنید. در ادامه دکوریار محصولات پیشنهادی خود را برای هدیه روز زن برای شما ارائه داده است.

خرید صندلی برای هدیه روز زن

اگر همسر یا مادر شما در طول روز ساعاتی را مشغول کار و یا تحصیل پشت میز می باشند، قطعا یکی از بهترین هدیه ها برای روز زن برای آن صندلی اداری می باشد. در پایین برای شما انواع صندلی اداری را آورده ایم. می توانید با تماشا و بررسی انواع صندلی اداری انتخاب خوبی برای خرید هدیه روز زن داشته باشید.


منبع نوشته: تیم محتوایی دکوریار

پیشنهاد نویسنده: با لوازم کم خانه خود را ایده آل طراحی کنید!

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.