تصویر صندلی اداری قیمت+خرید

تصویر صندلی اداری

بدون شک خرید صندلی اداری از اصلی‌ترین و اولین کارها برای تجهیز و دکوراسیون یک شرکت با امکانات استاندارد است، صندلی اداری همان وسیله‌ایست که کارکنان شما از منشی تا مدیر عامل و مدیر داخلی ساعات طولانی را روی آن می‌گذرانند و عملکردشان خصوصا در طولانی مدت مستقیما به راحت بودن میز و صندلی اداری ‌شان بستگی دارد، پس باید در خرید این المان‌ها دقت و حساسیت کافی به خرج داد.

یکی از انواع صندلی‌ اداری مورد نیاز، صندلی اداری معاونتی و کارشناسی است. شاید بتوان تفاوت صندلی اداری مدیریتی و صندلی اداری کارمندی یا صندلی اداری یک منشی را درک کرد، اما صندلی اداری معاونتی چیست و چرا باید با سایر صندلی‌ اداری تفاوت داشته باشد؟

در هر اداره‌ای انواع مختلفی از صندلی‌ اداری مورد استفاده قرار می‌گیرد. از انواع صندلی‌ اداری می‌توانیم صندلی اداری منشی، صندلی اداری اپراتوری، صندلی اداری کارمندی، صندلی اداری کارشناسی، صندلی اداری مدیریتی و صندلی اداری معاونتی را نام ببریم. برخلاف تصور عموم، صندلی اداری معاونتی از صندلی‌های پرکاربرد در فضای اداری و شرکت‌هاست و خرید آن از واجبات است. این صندلی اداری دقیقا مخصوص افرادی‌ست که نسبت به کارمندان عادی و پرسنل شرکت مقام بالاتری دارند اما در عین حال در سمت مدیریت هم نیستند.

این صندلی اداری یعنی صندلی اداری معاونتی و کارشناسی باید دارای ویژگی‌هاعی خاصی باشد، از جمله خصوصیات بسیار مهم هر صندلی اداری، ارگونومی است، ارگونومی محصول از اصول اولیه‌ی هر المانی در ادارات است و این موضوع درمورد صندلی اداری معاونتی یا همان صندلی اداری کارشناسی هم صدق می‌کند.

در روند تهیه و ساخت صندلی اداری معاونتی توجه ویژه‌ای به اصول ارگونومیک می‌شود، یک معاون به اندازه‌ی مدیر شرکت کار می‌کند و مسئولیت سایر پرسنل را هم به دوش می‌کشد، به همین دلیل فراهم کردن محیطی راحت برای معاونان ضروری است. در خرید صندلی اداری معاونتی حتما به اصولی مانند ارتفاع مناسب صندلی، وجود تکیه گاه برای دست و پا، پشتی و بالشتک‌های قابل تنظیم، کیفیت مناسب فوم، روکش صندلی اداری باکیفیت و راحت و امکان تغییراتی مانند تغییر زاویه‌ی پشتی توجه کنید.جذاب ترین صندلی اداری1


جذاب ترین صندلی اداری2


جذاب ترین صندلی اداری3


جذاب ترین صندلی اداری4


جذاب ترین صندلی اداری5


جذاب ترین صندلی اداری6


جذاب ترین صندلی اداری7


جذاب ترین صندلی اداری8


جذاب ترین صندلی اداری9


جذاب ترین صندلی اداری10

صندلی اداری کارمندی و اپراتوری

صندلی اداری کارمندی و اپراتوری برای هر شرکتی که به ظاهر خود اهمیت می‌دهد و دوست دارد بهترین تاثیر را در اولین نگاه بگذارد ضروری است. کارمندان و اوپراتورهای شرکت شما ساعات زیادی را پشت این صندلی‌ اداری می‌گذرانند و علاوه بر عملکرد خودشان، معمولا با ارباب رجوع و یا شرکای تجاری شما در ارتباط هستند، همچنین اپراتورها معمولا به تماس‌های تلفنی جواب می‌دهند و برخورد مناسب در این مواقع ضروری خواهد بود. این صندلی‌ها نه تنها در بازدهی و کار کارمندان و اپراتوران شما تاثیر مهمی دارد بلکه نقش آن در تاثیری که بر مراجعین می‌گذارید هم اهمیت دارد.

اپراتور شما اولین کسی است که مراجع با آن مواجه می‌شود و انتظار دارد که با یک فرد خوش برخورد، آراسته و در وضعیت مناسب رو به رو شود نه با اپراتوری که با یک صندلی اداری آسیب دیده و روحیه و وضعیت جسمانی نا به‌ سامان به وی خوش آمد بگوید. جای صندلی اداری اپراتور همچنین می‌تواند پشت پذیرش مرکز درمانی، تجاری یا بهداشتی و آرایشی شما، لابی ساختمان و برج شما یا هر جای دیگری باشد. به یاد داشته باشید که فردی که روی صندلی اپراتور نشسته اولین پیام را به مراجع می‌فرستد، هیچکس نمی‌خواهد که این پیام و اولین برخورد پیام نادرستی باشد، پس به آن دقت کنید و حساسیت کافی به خرج دهید.

بهترین کسی که می‌تواند شما را در این موضوع کمک کند اول از همه یک کارشناس و متخصص یا فروشنده‌ی معتمد شما و دوم اپراتور شماست! از او بپرسید که آیا ناراحتی خاصی دارد؟ چه نوعی از صندلی اداری برای او بهتر است؟ آیا به ویژگی‌های خاصی نیاز دارد؟ با چه متریالی راحت‌تر است؟ شاید بتوانید صندلی اداری او را برایش تعویض کنید یا یک مدل دسته دوم اما با طراحی ارگونومیک تهیه کنید. همچنین دقت کنید که این صندلی اداری باید با سایر بخش‌های شرکت هماهنگی و هارمونی داشته باشد، از لحاظ رنگ، متریال و موارد دیگری که برایتان مهم است. دکوریار همیار شما در خرید صندلی اداری کارمندی و اپراتوری.

صندلی اداری کنفرانس

صندلی‌ اداری کنفرانس همانطور که از نامشان هم می‌توان حدس زد، صندلی اداری هستند که در اتاق کنفرانس و جلسات مورد استفاده قرار می‌گیرند و می‌توانند پشت میز کنفرانس چیده شوند یا به حالت دیگری قرار بگیرند. این صندلی‌ اداری ها عموما از نوع ساده با دسته یا بدون دسته هستند و ویژگی‌های به خصوصی ندارند، اما باید راحت و ارگونومیک باشند چرا که گاهی قرار است در کنفرانس‌های طولانی مورد استفاده قرار بگیرند، طبیعتا هر شرکتی با توجه به شناختی که از کنفرانس‌ها و جلسات خود دارد باید نوع صندلی اداری کنفرانس خود را انتخاب و خریداری نماید.

صندلی اداری کنفرانس برخلاف سایر المان‌های اداری و میز و صندلی‌ اداری، برای استفاده‌های طولانی مدت طراحی نشده‌اند، به عنوان مثال صندلی اداری، صندلی اداری مدیریت یا انواع دیگر صندلی‌ اداری ها در فضای شرکت برای کار بیشتر از هشت ساعت آماده شده‌اند و بدن را در حالت صحیح نگه می‌دارند، اما صندلی اداری کنفرانس بیشتر برای یک گفت و گوی یک تا چند ساعته و ایده پردازی کارکنان ساخته شده و نه بیشتر، همچنین در هیچ شرکتی هر روز جلسه و کنفرانس برگزار نمی‌شود.

به دلایلی که پیشتر ذکر شد، صندلی‌ اداری های کنفرانس عموما قیمت کمتری نسبت به سایر صندلی‌ اداری دارند مگر این که شرکتی بنا به صلاحدید و با توجه به کنفرانس‌های زیاد و طولانی تصمیم بگیرد که صندلی اداری کنفرانس را از نوع اداری تهیه کند که طبق ارگونومی بدن طراحی شده باشد. صندلی‌ اداری های کنفرانس معمولا با طراحی ساده‌تر اما از مواد لوکس‌تری تهیه می‌شوند، به عنوان مثال در میان صندلی‌ اداری های کنفرانس استفاده از متریال‌های مانند چرم، فلز و حتی چوب به چشم می‌خورد.

همچنین امکان شخصی سازی و تنظیمات خاصی در صندلی اداری كنفرانس وجود ندارد تا از بهم ريختگی ظاهر اتاق کنفرانس جلوگیری شود، همچنین به دلیل کوتاه بودن استفاده از این نوع صندلی اداری طراحان حساسیت زیادی برای تنظیمات و شخصی سازی صندلی اداری کنفرانس به خرج نداده‌اند و زمان را صرف لوکس‌سازی و زیبایی صندلی کنفرانس کرده‌اند.

صندلی اداری انتظار

برای بیشتر ما انتظار کشیدن در سالن انتظار و روی صندلی انتظار تجربه‌ی خوشایندی نیست، انتظار کشیدن برای هر چیزی هم که باشد معمولا خسته کننده است، اما در مواقعی به ناچار مجبور هستیم برای دقایق یا حتی ساعاتی روی صندلی اداری انتظار، منتظر بمانیم. اما با تهیه و تعبیه صندلی اداری انتظار مناسب می‌‌توان این انتظار را از آن چه که هست سخت‌تر نکرد. حتی می‌توان با خرید صندلی اداری انتظار یا همان صندلی فروشگاهی کیفیت مناسب و راحت، تجربه‌ی خوشایندی را برای فرد مراجع رقم زد و انتظار او را به یک زمان برای استراحت مفید بین روز بدل کرد.

صندلی اداری ‌های انتظار عموما صندلی اداری ‌های به هم متصلی هستند که از پلاستیک یا فوم با روکش پارچه، چرم و روکش‌های دیگر تهیه می‌شوند. صندلی‌ اداری های انتظار معمولا کیفیت پایین یا متوسطی دارند که همین موضوع نقطه ضعف این صندلی‌ اداری ها محسوب می‌شوند، معمولا صندلی‌ اداری های انتظاری که خریداری می‌شوند دارای کیفیت و ارگونومی مناسبی نیستند و در استفاده‌های میان مدت و طولانی مدت آزاردهنده می‌شوند.

از صندلی اداری انتظار در فروشگاه‌ها و مراکز تجاری بزرگ، بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها، آزمایشگاه‌ها و مراکز تصویربرداری، دندان‌پزشکی‌ها، مراکز بهداشتی و زیبایی، مدارس و دانشگاه‌ها و ادارات استفاده می‌شود که عموما مکان‌های عمومی محسوب می‌شوند و مراجعین زیادی به آنجا می‌‌روند.

برخی مکان‌های عمدتا خصوصی از صندلی‌ اداری هایی شبیه به صندلی اداری ‌های سینما و آمفی تئاتر به عنوان صندلی اداری انتظار استفاده می‌کنند که این موضوع انتظار کشیدن را راحت‌تر می‌کند. اگر نمی‌توانید برای مراجعتان زمان انتظار را کوتاه‌تر کنید می‌توانید این زمان را با قرار دادن صندلی اداری ‌های بیشتر و راحت‌تر به فرصت طلایی خود برای کسب رضایت مراجع تبدیل کنید. یکی از ایده‌های جالب قرار دادن سبد و یا باکس کوچکی در کنار صندلی اداری انتظار است که مراجع بتواند لوازمش را در آن باکس قرار دهد، یا می‌توانید در باکس چند کتاب یا حتی بازی‌های کوچک جیبی قرار دهید که مشتری از زمانی که به انتظار می‌گذارند لذت ببرد.عجیب ترین صندلی اداری دنیا 1


عجیب ترین صندلی اداری دنیا 2


عجیب ترین صندلی اداری دنیا 3


عجیب ترین صندلی اداری دنیا 4


عجیب ترین صندلی اداری دنیا 5


عجیب ترین صندلی اداری دنیا 6


عجیب ترین صندلی اداری دنیا 7


عجیب ترین صندلی اداری دنیا 8

صندلی آموزشی

خیلی از ما بیشتر عمرمان را روی صندلی آموزشی گذرانده‌ایم، صندلی‌های آموزشی همان صندلی‌های دسته داری هستند که در سالن‌های امتحان، همایش‌های درسی و غیر درسی و در کلاس‌های دانشگاه با آن‌ها سر و کار داشتیم و روزانه چندین ساعت را روی آن‌ها سپری می‌کردیم، درس می‌خواندیم، به کلاس می‌رفتیم و در آزمون‌ها شرکت می‌کردیم. این صندلی‌ها که برخی آن‌ها را صندلی تک نفره می‌نامند (در واقع درست نیست اما این نام هم مرسوم است) مخصوص دانشجویان و دانش آموزان طراحی شده است. از آنجا که از این صندلی‌ها طی ساعات طولانی و توسط تعداد زیادی دانشجو و دانش آموز استفاده می‌شود.

ارگونومی در تولید آن‌ها اهمیت فراوانی دارد، به خصوص که دانش آموزان و دانشجویان در سنین جوانی خود باید الگوهای صحیح نشستن را تقویت کنند تا در بزرگسالی دچار دردهای مفصلی و گردن و کمر نشوند. همچنین این صندلی‌ها باید مستحکم و مقاوم باشند تا در طول روز بیش از شش الی دوازده و حتی در مواردی چهارده ساعت استفاده‌ی مداوم را تاب بیاورند و دچار فرو رفتگی نشوند. همچنین راحت بودن این صندلی‌ها برای حفظ تمرکز دانشجو و دانش آموز اهمیت زیادی دارد، صندلی آموزشی باید در راحت‌ترين حالت برای دانش آموز و دانشجو طراحی شود تا به آموزش کمک کرده باشد.

اگر شما هم تجربه‌ی حضور در یک کلاس درس را داشته باشید می‌بینید که دانش آموزان و دانشجویان پس از صرف دقایقی در کلاس شروع به حرکت دادن بدن خود می‌کنند، آن‌ها به طرفین می‌چرخند، جای پایشان را عوض می‌کنند، حتی برای چند ثانیه می‌ایستند و دوباره می‌نشینند، همه‌ی این‌ها خبر از غیر ارگونومیک بودن صندلی‌های آموزشی ما می‌دهند، بسیاری از اصول مهم اصلا در ساخت این صندلی‌ها جدی گرفته نمی‌شوند.

برخی ویژگی‌هایی که متخصصین دکوریار برای این صندلی‌ها پیشنهاد می‌کنند عبارت اند از وجود سوراخ برای گردش هوا و جلوگیری از تعریق، قرار دادن تکیه گاهی راحت برای آرنج دانشجو و دانش آموز، تعبیه کردن محلی برای کتاب و دفتر به انداز‌ه‌ی کافی، قرار دادن تکیه گاهی برای پای دانشجو و دانش آموز و همچنین راحتی صندلی آموزشی.

صندلی اداری تکنفره

صندلی‌ اداری تکنفره یکی از انواع صندلی اداری ‌هایی هستند که شاید نظیر آن‌ها را خصوصا در ایران کمتر دیده باشیم. صندلی اداری ‌های تک نفره صندلی اداری ‌هایی عموما بدون دسته هستند که قابلیت تنظیم در حالات مختلف را داشته و معمولا برای استراحت به کار می‌روند، این صندلی‌ اداری ها در بازار با نام صندلی اداری آرامش هم شناخته می‌شوند.

اولین بار این صندلی اداری توسط شخصی مجارستانی حوالی سال 1927 ساخته شد که با نمونه‌های امروزی تفاوت زیادی داشت، اما به مرور زمان طراحان سراسر دنیا این نوع از صندلی اداری را مرتب توسعه دادند تا به صندلی اداری تک نفره‌ی امروز ما بدل شد. صندلی اداری تک نفره‌ای که امروزه ما می‌شناسیم در اواسط قرن بیستم در حوالی سال 1958 معرفی شد و گسترش یافت.

طرح‌های موجود برای خرید صندلی اداری تکنفره در بازار فراوانند و از میان گزینه‌های زیادی می‌توانید صندلی اداری تک نفره خود را با هر بودجه‌ای تهیه کنید. صندلی اداری تک نفره در طرح‌ها، رنگ‌ها، روکش‌ها، انواع متریال و اشکال خاص تولید می‌شود و در هر سبک از دکوراسیونی می‌توان از این صندلی‌ اداری ها استفاده کرد. همچنین صندلی اداری تک نفره نوعی صندلی اداری طبی نیز شناخته می‌شود چرا که بدن را کاملا در حالت ریلکسی قرار می‌دهد، از فشارهایی که در طول روز به بدن وارد شده می‌کاهد و جریان خون را بهبود می‌بخشد.

قبل از خرید صندلی اداری تک نفره جالب است بدانید که انواعی از این صندلی اداری وجود دارد که تاشو بوده و برای منازل و اتاق‌های کوچک بسیار مناسب است، این صندلی‌ اداری ها جای زیادی را اشغال نمی‌کنند و در عین حال همان ویژگی‌های صندلی‌ اداری تکنفره معمولی را ارائه می‌کنند. از نوع تاشوی این صندلی اداری می‌توانید در سفر، کنار ساحل، کمپ‌ها، اتاق خواب، هال و پذیرایی و حتی در ادارات در بخش‌های مخصوص استراحت استفاده کنید. صندلی اداری تکنفره در گزینه‌های متنوعی از جمله چرم، انواع پارچه‌های جیر و مخملی، روکش مخصوص مبلمان، چرم مصنوعی و گزینه‌های بی‌شمار دیگر وجود دارد.

صندلی آزمایشگاهی و تابوره

برای مشاغلی که در عین کار طولانی نیاز دارند که نشسته باشند و همچنین جابه‌جایی زیادی دارند وجود صندلی اداری ‌هایی راحت، کوچک، سبک، قابل حمل و قابل حرکت ضروری است. حتما در آزمایشگاه‌ها و مراکز خاص پزشکی از این نوع صندلی‌ اداری ها زیاد دیده‌اید، همچنین در مراکزی مانند مراکز تصویر برداری پزشکی، اعلام جواب آزمایش، پژوهشکده‌ها و آرایشگاه‌ها این صندلی اداری ‌ها بسیار به چشم می‌خورند.

نام این صندلی اداری ‌های چرخ دار که یک سری فلت دارند صندلی اداری تابوره است. صندلی اداری تابوره یا آزمایشگاهی یک انتخاب راحت، ساده، کاربردی و اقتصادی برای افرادی است که مانند شاغلین در حوزه‌های پزشکی و آرایشی نیاز به جابه‌جایی‌های زیاد در مدت زمان طولانی حین کار به صورت نشسته دارند.

صندلی اداری آزمایشگاهی یا تابوره به دلیل طراحی خاص خود ویژگی‌های خاصی را هم ارائه می‌کند که بسته به نیاز خریدار می‌تواند از مزایا یا معایب این صندلی اداری محسوب شود. صندلی تابوره درست است که شکل ساده و ظاهرا طراحی یک مدلی دارد اما در انواع مختلفی موجود است و طراحی‌های متفاوت و خاصی از آن در بازار و خصوصا فروشگاه‌های آنلاین معتبری مانند دکوریار وجود دارد.

صندلی اداری آزمایشگاهی یا تابوره لزوما یک صندلی چرخدار نیست اما عموما در نوع چرخدار تولید می‌شود که می‌تواند در مواقع مورد نیاز مصرف کننده قفل شود. صندلی اداری آزمایشگاهی یا تابوره در دو نوع چرخ دار و بدون چرخ تولید می‌شود که این صندلی اداری ‌ها را زیر مجموعه‌ی دو نوع کلی از صندلی اداری آزمایشگاهی و صندلی پزشکی دسته بندی می‌کنند.

صندلی اداری تابوره یا آزمایشگاهی در حالت عادی پشتی و دسته ندارد و فقط نشیمن در آن طراحی شده است اما هم برای ایجاد تنوع در طراحی و ساخت و هم برای برآورده کردن نیازهایی غیر از نیازهای آزمایشگاهی و پزشکی، تولید کنندگان زیادی اقدام به تعبیه‌ی پشتی و دسته‌هایی برای صندلی‌ اداری های تابوره کرده‌اند. همچنین در قسمت‌های پایینی برخی از این صندلی‌ اداری ها جک‌ و رکابی برای راحت قرار دادن پاها قرار داده شده است.

صندلی آمفی تئاتر

شاید نام صندلی اداری آمفی تئاتر برای برخی ناآشنا باشد اما این صندلی اداری همانطور که از نامش هم می‌توانید حدس بزنید نوعی صندلی اداری از نوع تاشو است که در مکان‌های عمومی آن را زیاد می‌بینیم. صندلی‌ اداری های تاشوی آمفی تئاتر برای صرفه‌جویی و استفاده‌ی بهینه از فضا استفاده می‌شوند و معمولا در مکان‌هایی کاربرد دارند که افراد زیادی دور هم جمع می‌شوند. مکان‌هایی که گردهمایی‌ها در آن‌ها برگزار شود به عنوان مثال سینماها، سالن‌های تئاتر و کنسرت، سالن‌های سمینار و محل برگزاری نمایشگاه‌ها و همایش‌های خاص.

خرید صندلی اداری آمفی تئاتر خصوصا در ساختمان‌های اداری و تجاری طی پنج سال گذشته رشد فراوانی کرد اما با شیوع کرونا به مدت دو سال فروش ثابتی را تجربه کرد. خرید صندلی اداری آمفی تئاتر مجددا با شروع سال جدید میلادی قوت گرفته و به یکی از گزینه‌های راحت، بهینه، اقتصادی و همچنین شیک در سالن‌ها تبدیل شده است.

یکی دیگر از دلایلی که صندلی اداری آمفی تئاتر انتخاب صاحبان شرکت‌ها و مراکز اداری تجاری است راحتی این نوع از صندلی اداری است، این صندلی اداری ‌ها از فوم تزریقی سرد برای قسمت‌های پشت و کف خود بهره می‌گیرند که دانسیته‌ی این فوم سرد باید بالا باشد. همچنین روی این فوم از پارچه‌های راحت، نرم، مرغوب و با کیفیت استفاده می‌شود که برای نشستن‌های طولانی در هنگام همایش‌ها، تماشای فیلم و مستند، تئاتر، کنسرت و موارد دیگر مناسب و راحت باشد.

همچنین این صندلی‌ اداری ها باید استحکام و دوام بالایی هم داشته باشند چرا که ساعت‌‌های طولانی در معرض فشار و تحمل وزن زیادی هستند و باید به محض بلند شدن فرد از روی صندلی اداری به حالت طبیعی خود برگردند.

تولید کنندگان صندلی اداری آمفی تئاتر این نکته را در نظر می‌گیرند که فوم استفاده شده در این نوع از صندلی‌ اداری ها نباید به مرور زمان دچار تو رفتگی و خوردگی شود چرا که ممکن است در طول یک روز بیش از هجده ساعت از این صندلی اداری ‌ها توسط افراد مختلف استفاده شود. صندلی اداری آمفی تئاتر می‌بایست فرم نشیمن خود را به خوبی حفظ کند و مقاومت و دوام خوبی از خود نشان دهد.

از طرفی پارچه‌های استفاده شده در صندلی اداری آمفی تئاتر نیز باید کیفیت بالایی داشته باشند، زیرا کسی که قصد خرید صندلی اداری آمفی تئاتر آن هم به تعداد بالا دارد مسلما نمی‌خواهد که شش ماه یا یک سال بعد با صندلی‌ اداری هایی پرز گرفته، بی‌رنگ و رو و حتی پاره مواجه شود. به عنوان مثال سازندگان معمولا پارچه‌هایی از نوع چرمی برای صندلی‌ اداری های آمفی تئاتر انتخاب نمی‌کنند چرا که چرم متریالی حساس برای این نوع از استفاده است و همچنین در صورت استفاده از چرم طبیعی قیمت صندلی اداری آمفی تئاتر بسیار گزاف خواهد بود.گران ترین صندلی اداری 1


گران ترین صندلی اداری 2


گران ترین صندلی اداری 3


گران ترین صندلی اداری 4

پیشنهاد نویسنده: آموزش خرید صندلی اداری

همچنین می توانید برای تماشای ایده های جذاب نورپردازی و طراحی دکوراسیون داخلی و اداری مجموعه دکوریار از کانال آپارات دکوریار دیدن کنید.

0 دیدگاه روشن تصویر صندلی اداری قیمت+خرید

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.