طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی

طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی

دکوراسیون اتاق کارمندی باید به گونه ای باشد که کارمندان در آن دارای احساس خوبی باشند و از دکوراسیون اتاق کارمندی خود رضایت داشته باشند.اگر شما صاحب کسب و کاری هستید که تعدادی کارمندی برای شما در دفتر کارتان مشغول به کار هستند باید طراحی اتاق کارمندی را جدی بگیرید.

در دفاتر کار ممکن است اتاق های مجزا برای بخش ها و واحد های متفاوت وجود نداشته باشد، در این حالت میتوانیم با استفاده از پارتیشن سکشن بندی کنیم و اتاق کارمندی،اتاق مدیریت،اتاق منشی،اتاق کنفرانس و جلسات،اتاق انتظار و سایر بخش هارا از یکدیگر جدا کنیم.
برای طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی در ابتدا باید نوع کسب و کار خود را مشخص کنید و سپس با توجه به حال و هوای مخصوص به فعالیتتان طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی انجام بدهید.

برای طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی اول باید مشخص کنید چه تعداد کارمند در چه واحدی ( مثلا واحد فروش،واحد مالی،واحد تامین کنندگان،واحد محتوا و سایر بخش ها) مشغول به کار هستند و سپس طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی خود را انجام بدهید.

ضمنا طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی صرفا به این معنا نیست که باید هر کارمند یک اتاق داشته باشد،اتاق کارمندی را به فضایی می گوییم که تعدادی از افراد تحت عنوان کارمند در آن مشغول به کار هستند.

برای طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی انواع چیدمان متفاوتی وجود دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

جهت دریافت مشاوره و راهنمایی برای طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی می توانید با کارشناسان و طراحان دکوریار از طریق تماس با ما در ارتباط باشید.

اهداف طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی

یکی از مهم ترین و تاثیر گذارترین برنامه ها برای افزایش حس خوب، کیفیت کار و بهره وری کارمندان، طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی می باشد.بنابراین طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی را برای پیشرفت کسب و کارتان جدی بگیرید.

 • دلپذیر تر شدن محیط کار
 • افزایش زیبایی فضای اداری
 • ارتقای کلاس و لول کاری
 • افزایش بهره وری کارمندان
 • کاهش خستگی کارمندان در ساعات کاری
 • حفظ و ارتقای سلامت روان کارمندان
 • استفاده هدفمند و بهینه از محیط کاری
 • داشتن چیدمان اصولی لوازم اداری
 • جلوگیری از هدر رفت سرمایه و هزینه غیر اصولی

گام های طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی

برای انجام هر کاری اول باید مراحل و گام های آن را شناخت و سپس پس از بررسی گام ها آن ها را طبق اولویت انجام داد.اگر در طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی گام هارا به درستی رعایت نکنید ممکن است وقت و هزینه ای صرف می کنید بیهوده باشد.

 1. فضای موجود و سازمانی خود را تایین کنید
 2. بودجه ای قصد اختصاص به پروژه طراحی دکوراسیون اداری خود دارید رو تایین کنید
 3. لیست تجهیزات و لوازم مورد نیاز خود را با توجه به بودجه تهیه کنید
 4. با توجه به فضای موجود و تجهیزات لیست شده، خلاصه از محیط خود طراحی کنید
 5. شرکت مناسبی را برای طراحی دکوراسیون اداری خود انتخاب کنید
 6. برنامه زمانی برای شروع و اتمام پروژه طراحی دکوراسیون اداری خود مشخص کنید
 7. امکانات رفاهی را برای محیط کاری خود فراهم کنید
 8. گام های طراحی دکوراسیون اداری خود را از نو بررسی کنید و با دیزاینر خود مشورت کنید
 9. شما تمامی جوانب را در نظر گرفته اید وقت این است که شروع کنید

نمونه طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی

برای نمونه یک اتاق کارمندی که در واحد محتوا در حال فعالیت هستند را برای شما طراحی می کنیم. این طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی مخصوص ۴ نفر طراحی شده است که در چند حالت چیدمان برای شما قرار داده شده است.

طراحی دکوراسیون اداری که به عنوان نمونه برای شما می گذاریم در برنامه های واقعیت افزوده معماری طراحی شده است.یکی از مهم ترین گام ها قبل از شروع طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی، نشان دادن نمونه و پلان طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی به کارفرما می باشد.

پیشنهاد نویسنده: طراحی دکوراسیون اداری

طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی به روش اول


طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی ۱


طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی ۲


طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی ۳

طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی در بالا به گونه ای انجام شده است که میز کارمندان در یک ردیف قرار بگیرد و یک سمت اتاق کارمندی مخصوص به میز و صندلی کارمندان تجهیز شده است. در سمتی دیگر تابلویی برای برگذاری جلسات و برنامه ریزی بین کارمندان قرار گرفته است.

در طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی که در واحد تولید محتوا مشغول به کار هستند فضایی لازم است که بتوانند محتوای تصویری و ویدیویی تولید کنند،به همین خاطر در یک سمت دیوار برایشان پرده سبز و تجهیزات فیلم برداری قرار داده شده است تا طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی را تکمیل کند.

همچنین رنگ و طرح دیوار ها نیز بسیار مهم می باشد. در طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی باید فضایی پر از روح و خلاقیت را ایجاد کرد،به همین خاطر ترکیب رنگ سبز مغزپسته ای و طوسی را در نظر گرفته ایم.

در طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی که افراد در واحد تولید محتوا مشغول به کار هستند باید چیدمان میز و صندلی ها به گونه انجام شود تا تعامل افراد با هم بسیار بیشتر باشد به همین خاطر در طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی نیرو هارو کنار هم قرار دادیم.


طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی به روش دوم


طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی۵


طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی۶


طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی۷

طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی در بالا به گونه انجام شده است که کارمندان بخش محتوا با یکدیگر ارتباط چشمی بیشتری داشته باشند و بتوانند در موضوعات کاری باهم مشارکت بیشتری داشته باشند.

میزی که برای طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی در بالا در نظر گرفته ایم میز کارگروهی می باشد که چهار کارمند دور یک میز جانمایی شده اند.طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی با روش بالا باعث ایجاد فضایی باز تر و راحت تر شده است و تمرکز کارمندان را نیز افزایش می دهد.

مانند روش طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی قبلی که در بالا برای شما تصاویر و ویدیو آن گذاشته شده است، اینجا هم طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی که در افراد در واحد تولید محتوا مشغول به کار هستند به گونه ای انجام شده است تا تمامی نیاز های آنها اعم از نیاز به برگذاری جلسات، نیاز به تولید محتوای تصویری و ویدیویی و سایر فعالیت هایی که کارمندان واحد نیاز دارند را برطرف کند.

محصولات مورد نیاز در طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی

صندلی اداری کارمندی

در طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی یکی از اساسی ترین و مهم ترین وسیله ای که باید در انتخاب آن بسیار دقت کنید صندلی اداری کارمندی می باشد

طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی دکوریار

تصور کنید قرار است در ازای مبلغی مشخص، برای هشت ساعت در یک محیط بسته بمانید، محیطی کاملا ساده و شاید کمی کسل‌کننده، حالا تصور کنید که باید در هفته حداقل پنج بار به این محل رفته و در بهترین حالت ممکن، چهل ساعت را در آنجا سپری کنید، چه احساسی به شما دست می‌دهد؟ مضطرب و کلافه می‌شوید؟ حوصله‌تان سر می‌رود؟ به نظرتان تا چه مدت این شرایط را می‌توانید تحمل کنید؟

دفتر کار برای بسیاری از ما نه خانه دوم بلکه خانه اول است! بسیاری از افراد خصوصا در شرکت‌های خصوصی یا بیزینس‌های خودگردان روزانه بیش از ده ساعت را در اتاق کار خود می‌گذرانند، اگر هشت ساعت خواب را به این عدد اضافه کنیم، شما تنها چهار الی نهایتا شش ساعت وقت برای گذراندن زمان خارج از محیط کار دارید، با همه‌ی این‌ها آیا هنوز هم در ضرورت طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی دفتر کار خود شک دارید؟

پیشنهاد نویسنده: صندلی اداری جدید قیمت+خرید

همچنین می توانید برای تماشای ایده های جذاب نورپردازی و طراحی دکوراسیون داخلی و اداری مجموعه دکوریار از کانال آپارات دکوریار دیدن کنید.

0 دیدگاه روشن طراحی دکوراسیون اتاق کارمندی

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.