پکیج محصولات اداری

پکیج محصولات اداری


پکیج محصولات اداری شامل تمامی لوازم و تجهیزاتی است که در ادارات و شرکت ها و سازمان ها مورد استفاده قرار می گیرید. شما برای شما نیز این سوال پیش آمده باشد که پکیج محصولات اداری شامل چه اقلام و آیتم هایی می باشد، در واقع پکیج محصولات اداری از اقلام مصرفی مانند کاغد و منگنه و لوازم نوشتاری تا محصولات اداری که جزو دارایی ثابت شرکت می باشند مانند صندلی اداری، میز اداری ، پارتیشن و اقلام اینچنین می باشد.

شناخت پکیج محصولات اداری باعث می شود که نیاز های محیط خود را شناسایی کرده و طبق اولویت و اهمیت محصولات اداری مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

پکیج محصولات اداری چیست؟

به صورت کلی پکیج محصولات اداری به تمامی لوازم و تجهیزاتی گفته خواهد شد که کارکنان اداره و شرکت برای بهبود کار و بهره وری و پیشرفت در کار خود به آن نیاز دارند. پکیج محصولات اداری می تواند از لوازم نوشتاری و کاغذ باشد تا محصولات میز و صندلی اداری و نور و روشنایی و سایر محصولاتی که در هر اداره و شرکتی مورد نیاز است.

لیست پکیج محصولات اداریمیز اداری


صندلی اداری


چوب لباسی


مبلمانمیز کنفرانس


موکت


تخته وایت برد


پرده

میز اداری در پکیج محصولات اداری

در پکیج محصولات اداری میز اداری یکی از مهم ترین اقلام می باشد زیرا که در کسب و کاری داشته باشید نیروی کار شما نیاز به میز اداری دارد. در پکیج محصولات اداری خرید میز اداری را بسیار جدی بگیرید. میز های اداری انواع متفاوتی دارند و در جنس و سایز های مختلف بر حسب نوع کار و مقام نیروی کار شما دسته بندی می شوند. در پکیج محصولات اداری میتوانید از میز کارمندی، میز مدیریت، میز کارشناسی، میز کارگروهی، میز معاونتی ، میز منشی و کانتر استفاده نمایید. میز اداری جزو یکی از اصلی ترین آیتم های در خرید پکیج محصولات اداری می باشد.

صندلی اداری در پکیج محصولات اداری

در خرید محصولات اداری بعضی از اقلام سلسه وار بهم متصل هستند برای مثال زمانی که شما میز اداری تهیه می کند، نیاز به صندلی اداری متناسب با میزتان نیز خواهید داشت. صندلی اداری از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا که هم میتواند به کیفیت کار شما بهبود ببخشد و میزان رضایت شمارا از زمانی که به کار کردن سپری می کنید افزایش دهد و هم صندلی اداری نا مناسب می تواند باعث رنج و خستگی بیش از حد شما شده و کیفیت و بهره وری کار شما را کاهش دهد. بنابراین خرید صندلی اداری در پکیج محصولات اداری نیازمند دقت زیادی است.

صندلی اداری نیز مانند میز اداری از انواع مختلفی تشکیل شده است که شامل، صندلی اداری کارمندی، صندلی اداری مدیریت، صندلی اداری کارشناسی، صندلی اداری انتظار، صندلی اداری کنفرانسی، صندلی اداری تکنفره می شود.

مبلمان اداری در پکیج محصولات اداری

شاید مبلمان اداری در پکیج محصولات اداری اهمیت اول را نداشته باشد ولی نمیتوان از وجود آن چشم پوشی کرد. تصور کنید که برای شما مهمان یا مشتری و ارباب رجوع آمده است و باید برای نشستن و پذیراتی مراجعه کننده های خود یا از صندلی استفاده کنید و یا اگر میخواهید مراجع حس بهتری و حس اهمیت را از جانب شما دریافت کنید باید مبلمان اداری برای نشستن و پذیرایی از مراجعین خود تعبیه کنید. مبلمان های اداری معمولا ست های ۵ نفره شما یک کاناپه سه نفره و دو کاناپه تک نفره هستند که یا در اتاق مدیریت قرار میگیرند و یا در لابی و محل انتظار دفتر کار شما جایگذاری می شوند.

بنابراین اهمیت خرید مبلمان اداری در پکیج محصولات اداری را فراموش نکنید.

تخته وایت برد در پکیج محصولات اداری

در پکیج محصولات اداری اگر بخواهیم کمی با دقت تر بررسی کنیم می توانیم اقلام بسیار زیادی را در لیست پکیج محصولات اداری خود قرار دهیم. ولی اینجا آیتم هایی که اهمیت بیشتری در پکیج محصولات اداری را دارند را در لیست برای شما مرتب کرده ایم . یکی از اقلامی که در پکیج محصولات اداری بسیار کاربری و مورد استفاده است، تخته وایت برد می باشد. اصول هر کسب و کار و بیزنس موفقی برنامه ریزی و جلسات برای هماهنگی در واحد های کاری آن است و اهمیت تخته وایت برد در پکیج محصولات اداری در برگزاری جلسات نمایان می شود.

نور و روشنایی در پکیج محصولات اداری

بدون شک، نور و روشنایی در پکیج محصولات اداری ما تاثیر به سزایی دارد. نور و روشنایی نه تنها یکی از بنیادی‌ترین اصول و فاکتورها در دکوراسیون داخلی هستند بلکه اثرات مستقیمی بر سلامت جسم و روان انسان هم دارند. تحقیقات نشان داده در فصل سرما یعنی پاییز و زمستان بیش از هر زمان دیگری افراد مبتلا به بیماری‌هایی مانند افسردگی می‌شوند، همچنین سلامت و سطح سیستم ایمنی انسان به ویتامینی به نام ویتامین دی وابسته است که مستقیما از نور خورشید دریافت و جذب می‌شود. بنابراین نمی توان از اهمیت محصولات نور و روشنایی در پکیج محصولات اداری چشم پوشی کرد.

نورپردازی به شکل اصولی و صحیح از عوامل موثر در زیبایی و شیک بودن یک اتاق است، نورپردازی خوب بر زیبایی سایر المان‌ها در پکیج محصولات اداری تاکید می‌کند و نورپردازی بد از زیبایی پکیج محصولات اداری خواهد کاست.

در صورتی که به نورپردازی و نور و روشنایی اهمیت کافی و لازم داده نشود ممکن است تمام زحمت معماران و طراحان داخلی برای ساخت و چینش فضا به هدر برود. همین موضوع باعث شده تا به کار گرفتن محصولاتی از قبیل انواع لوستر، آویز‌ها، لاین نوری و چراغ‌های خطی توکار و روکار، نور مخفی‌ها، چراغ‌های دیوارکوب، آباژورهای نشسته و ایستاده و سایر چشمه نورهای مصنوعی و همچنین ساخت خانه‌ها به صورتی که نورگیر بوده و پنجره داشته باشند رایج شود تا کیفیت و سطح زندگی را افزایش دهد.

جالب است بدانید که طبق تحقیقاتی که اخیرا انجام شده، استفاده از لامپ‌ها و چراغ‌های ال ای دی در اماکن اداری بازدهی بیش از سی درصدی در کارکنان را به همراه داشته است، با توجه به این موضوع باید در انتخاب محصولات نور و روشنایی در پکیج محصولات اداری خود دقت زیادی به خرج دهید.

 

محصولات ارگونومی در پکیج محصولات اداری

نام ارگونومی و محصولات ارگونومی را در پکیج محصولات اداری بسیار شنیده‌ایم. شنیده‌ایم که سازنده‌ها و فروشنده‌ها برای تبلیغ و تعریف از محصول ارائه شده آن را ارگونومیک معرفی می‌کنند، اما محصولات ارگونومی چیستند و چه ویژگی‌هایی دارند؟ ارگونومی از کلمه‌ی ارگان که به معنای اعضای بدن است گرفته شده است. علم ارگونومی به مطالعه‌ی ظرفیت‌های ذهن و بدن و بررسی محدودیت‌ها و چالش‌های آن می‌پردازد. علم ارگونومی می‌کوشد تا کمک کند علم محصولات ارگونومیک‌تری را بسازد، به این معنی که این محصولات طبق ظرفیت‌های آناتومیک و ذهنی بدن باشند، محدودیت‌های آن را درک کنند و بهینه‌ترین و سالم‌ترین حالت را برای آن فراهم کنند.

پس می‌توان محصولات ارگونومی را در پکیج محصولات اداری محصولاتی برای بهره‌وری، سلامت و حرکت در راستای حالت طبیعی انسان دانست. محصولات ارکونومی پیوسته مورد آزمایش قرار می‌گیرند و تاثیرات کوتاه مدت و بلند مدت آن‌ها بر جنبه‌های مختلف سلامت انسان بررسی می‌شود. محصولات ارگونومی در پکیج محصولات اداری نه تنها محصولات مفیدتر و بهینه‌تری هستند بلکه با فراهم کردن بهترین شرایط برای بدن، راحت‌ترین نوع محصولات نیز محسوب می‌شوند. در این میان رایج‌ترین نوع از ارگونومی مربوط به ارگونومی فیزیولوژیک است که به ظرفیت‌ها و محدودیت‌های جسمانی انسان مرتبط است و بسیاری از محصولات موجود در دکوریار مانند هولدرها استندها و همچنین نگه دارنده‌های لوازم هوشمند از ویژگی‌های ارگونومیک بهره می‌برند.

انبارش و امنیت در پکیج محصولات اداری

واژه انبارش و امنیت در زندگی روز مره ما و پکیج محصولات اداری خیلی وظیفه مهمی دارد ، به این فکر کنید هم باید امنیت محصولات اداری و فضا هامون رو بالا ببریم و هم انبارش که همه چیز سر جای خودش باشه ، بهترین آیتم ها برای انبارش، کمدها کتابخانه ها ، فایل ها و کازیه ها میباشد که وجودشان در پکیج محصولات اداری بسیار الزامی باشد.سال ها میگذرد و تمامی لوازم های ما ارزش بالاتری هم ایجاد میکند و هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت ، میتوان با استفاده از لوازم امنیتی مانند دزدگیر و دوربین مداربسته ها از این لوازم استفاده نمود.

فروشگاه دکوریار برای شما عزیزان تمامی این محصولات را که جزء مهمی در پکیج محصولات اداری می باشند را در تنوع بالا جمع آوری کرده است تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

پیشنهاد نویسنده : خرید صندلی اداری در تهران

همچنین می توانید برای تماشای ایده های جذاب نورپردازی و طراحی دکوراسیون داخلی و اداری مجموعه دکوریار از کانال آپارات دکوریار دیدن کنید.


دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.