۱۰ صندلی اداری برتر سال ۱۴۰۳

۱۰ صندلی اداری برتر سال ۱۴۰۳

صندلی اداری یکی از اصلی ترین نیاز های هر کسی است که که می خواهد ساعاتی را پشت میز مشغول به کار یا درس خواندن باشد. صندلی اداری با توجه به نوع فعالیت رو ارگونومی بدن به مدل های گوناگونی دسته بندی می شود که این دسته بندی ها اعم اند از: صندلی اداری مدیریتی، صندلی اداری کارمندی،صندلی اداری کارشناسی،صندلی اداری کنفرانسی، صندلی اداری انتظار، صندلی اداری آموزشی، صندلی اداری آمفی تئاتر و … می باشد.

صندلی اداری باید با دقت زیادی انتخاب شود زیرا که فرد ساعات زیادی را در حال استفاده از آن می باشد و اگر از صندلی اداری غیر استاندارد و مناسب استفاده کند ممکن است دچار مشکلات زیادی از قبیل آسیب به مهره های کمر، گردن و پاهای خود بشود.

اگر قصد خرید صندلی اداری دارید اول باید با انواع صندلی اداری آشنا شوید تا بتوانید صندلی اداری مناسب با نوع فعالیت خود و ارگونومی بدنتان را انتخاب کنید.کارشناسان دکوریار شمارا برای خرید صندلی اداری مناسبتان راهنمایی خواهند کرد.

پیشنهاد نویسنده : آموزش خرید صندلی اداری

شاید با شنیدن اسم صندلی اداری به فکر صندلی که فقط در ادارات و محیط های شرکتی و سازمانی استفاده می شود بیوفتید ولی در واقع صندلی اداری اسم این دسته محصولات است که در هر محیطی ممکن است کاربرد داشته باشد.به عنوان مثال در خانه در اتاق خواب پشت میز تحریر یا در هوم افیس ها و… .

۱۰ مدل از برترین صندلی اداری سال ۱۴۰۲

صندلی اداری به انواع مختلفی نظیر صندلی اداری مدیریتی، صندلی اداری کارمندی،صندلی اداری کارشناسی،صندلی اداری کنفرانسی، صندلی اداری انتظار، صندلی اداری آموزشی، صندلی اداری آمفی تئاتر و … دسته بندی می شوند که مدل هایی که در ادامه معرفی می شوند بر اساس پر فروش ترین مدل صندلی، محبوب ترین صندلی اداری و مناسب ترین قیمت صندلی اداری انتخاب شده اند.

صندلی اداری مدیریتی

صندلی اداری مدیریتی یکی از با کیفیت ترین صندلی اداری هایی است که حداقل یک یا چند عدد از آن ممکن است در هر خانه،شرکت، سازمان ، مدرسه و محیط هایی که به صندلی نیاز دارند پیدا کنید. در بیشتر صندلی اداری مدیریتی ها اصول ارگونومی خوب رعایت شده و صندلی دارای قابلیت و امکاناتی می باشد که کاربر می تواند با استفاده از آن صندلی را مطابق با بدن خود تنظیم کند و تجربه خوشایند تری را در استفاده از صندلی اداری ببرد.

صندلی مدیریتی OCM 850 نیلپر

یکی از مدل هایی در سال ۱۴۰۲ بسیار با استقبال روبه رو شده و فروش بی نظیری را تجربه کرده است. صندلی اداری مدیریتی نیلپر کد OCM850 بوده است.

صندلی اداری مدیریتی نیلپر کد OCM850 هم با پایه پنج پر فولادی با آبکاری کردم و هم با پایه پلاستیکی قابل تولید است.

همچنین روکش این صندلی را می توانید از جنس پارچه یا چرم انتخاب کنید که کالیته آن در زیر توضیحات برای شما آورده شده است. فریم این صندلی اداری مدیریتی در سه رنگ مشکی،طوسی و سفید قابل تولید است.

صندلی اداری مدیریتی کد OCM850 برای شما خاطره خوب و دلنشینی را از استفاده از صندلی اداری ایجاد می کند.

یکی از مدل هایی در سال ۱۴۰۲ بسیار با استقبال روبه رو شده و فروش بی نظیری را تجربه کرده است. صندلی اداری مدیریتی نیلپر کد OCM850 بوده است.

صندلی اداری مدیریتی نیلپر کد OCM850 هم با پایه پنج پر فولادی با آبکاری کردم و هم با پایه پلاستیکی قابل تولید است.همچنین روکش این صندلی را می توانید از جنس پارچه یا چرم انتخاب کنید که کالیته آن در زیر توضیحات برای شما آورده شده است. فریم این صندلی اداری مدیریتی در سه رنگ مشکی،طوسی و سفید قابل تولید است.

صندلی اداری مدیریتی کد OCM850 برای شما خاطره خوب و دلنشینی را از استفاده از صندلی اداری ایجاد می کند.

یکی دیگر از صندلی اداری مدیریتی که بسیار با کیفیت و محبوب بوده است صندلی اداری مدیریتی لیو کد I72 می باشد

این صندلی تمام اصول و نکات ارگونومی را دارد و بسیار با کیفیت می باشد. از امکانات صندلی اداری مدیریتی لیو کد I72 می توان به قابلیت تنظیم ارتفاع صندلی اداری،قابلیت تنظیم زاویه پشتی صندلی اداری،قابلیت تنظیم گودی کمر صندلی اداری، قابلیت تنظیم دسته صندلی اداری، قابلیت تنظیم عمق نشیمن صندلی اداری و قابلیت تنظیم ارتفاع و زاویه هدرست صندلی اداری اشاره کرد

صندلی اداری کارمندی و اپراتوری

یکی دیگر از صندلی اداری های پر کاربرد در هر محیطی صندلی اداری کارمندی و اپراتوری می باشد.اگر قصد خرید صندلی اداری برای کارمندان خود را دارید به این نکته توجه کنید که صندلی اداری کارمندی خوب و استاندارد باعث افزایش رضایت مندی و افزایش بهره وری و کیفیت کار کارمندان شما خواهد شد. صندلی اداری کارمندی با داشتن نکات و ویژگی های ارگونومی خوب از بروز مشکلات و آسیب به بدن شما جلوگیری خواهد کرد.


صندلی کارمندی لیو


صندلی کارمندی نیلپر

صندلی اداری کارمندی نیلپر کد OCT712t یکی از محبوب ترین و پر فروش ترین صندلی اداری کارمندی در سال ۱۴۰۲ از دیدگان مخاطبان و مشتریان دکوریار بوده است. این صندلی با داشتن قابلیت های متعددی نظیر قابلیت تنظیم پشتی صندلی اداری کارمندی،قابلیت تنظیم ارتفاع صندلی اداری کارمندی، تنظیم ارتفاع دسته صندلی اداری کارمندی و قابلیت جابجایی آسان صندلی اداری می باشد.

روکش این صندلی را می توانید از جنس پارچه یا چرم انتخاب کنید که کالیته آن در زیر توضیحات برای شما آورده شده است. فریم این صندلی اداری مدیریتی در سه رنگ مشکی،طوسی و سفید قابل تولید است.همچنین پایه پنج پر این صندلی از جنس فولاد با آبکاری کروم می باشد.

یکی دیگر از صندلی اداری کارمندی که بسیار با کیفیت و محبوب بوده است صندلی اداری کارمندی لیو کد I62 می باشد

این صندلی تمام اصول و نکات ارگونومی را دارد و بسیار با کیفیت می باشد. از امکانات صندلی اداری کارمندی لیو کد I62 می توان به قابلیت تنظیم ارتفاع صندلی اداری،قابلیت تنظیم زاویه پشتی صندلی اداری،قابلیت تنظیم گودی کمر صندلی اداری، قابلیت تنظیم دسته صندلی اداری، قابلیت تنظیم عمق نشیمن صندلی اداری و قابلیت تنظیم ارتفاع و زاویه هدرست صندلی اداری اشاره کرد.

صندلی اداری کنفرانسی

صندلی اداری کنفراسی یکی از پر کاربرد ترین صندلی اداری در دفاتر و شرکت ها و حتی خانه ها می باشد.از صندلی اداری کنفرانسی در اتاق های کنفرانس و جلسات و اتاق مدیریت و اتاق های کارشناسی استفاده می شود.صندلی اداری کنفرانسی معمولا دارای پایه های ثابت و بدون چرخ و دارای طراحی ساده ای می باشد زیراکه کاربر ساعات زیادی را در روز از آن استفاده نمی کند.ولی اگر در مجموعه ای جلسات و کنفرانس های متعدد برگزار می شود و معمولا جلسات طولانی هستند از مدل هایی که طراحی ارگونومی تری دارند برای خرید صندلی اداری کنفرانسی استفاده می کند.

صندلی اداری کنفرانسی نیلپر کد OCC505x یکی از محبوب ترین و پر فروش ترین صندلی اداری کنفرانسی از دیدگاه مخاطبان و مشتریان دکوریار در سال ۱۴۰۲ می باشد که بخاطر تنوع رنگ،طراحی راحت صندلی اداری و قیمت مناسب صندلی بهترین انتخاب کسانی که قصد خرید صندلی اداری کنفرانسی نیلپر کد OCC505x می باشد.

صندلی اداری انتظار

انتظار کشیدن هر چقدر کوتاه هم باشد کار سخت و طاقت فرسایی می باشد. بسیاری از ادارات،شرکت ها و دفاتر اتاق هایی به نام اتاق انتظار دارند که ارباب رجوعان و مراجعین باید در این اتاق منتظر نوبت خود باشند. یکی از بهترین کار هایی که انتظار کشیدن را برای مراجعین راحت تر می کند داشتن صندلی اداری انتظار راحت و مناسب می باشد. با خرید صندلی اداری انتظار مراجعین شما در زمانی که منتظر فرا رسیدن نوبت خود هستند کمتر خسته می شوند و با حال بهتری به شما مراجعه خواهند کرد. بنابراین تاثیر خرید صندلی اداری انتظار خوب را نمی توان کتمان کرد.

صندلی اداری انتظار نیلپر با طراحی بی نظیر خود یکی از بی نظیر ترین و بهترین انتخاب مشتریان برای خرید صندلی اداری انتظار می باشد.

پیشنهاد نویسنده : تصویر صندلی اداری قیمت+خرید

همچنین می توانید برای تماشای ایده های جذاب نورپردازی و طراحی دکوراسیون داخلی و اداری مجموعه دکوریار از کانال آپارات دکوریار دیدن کنید.

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.