صندلی اداری برای وزن بالا

صندلی اداری برای وزن بالا


پیشنهاد نویسنده برای صندلی اداری برای وزن بالا : صندلی اداری مخصوص کمردرد

همچنین می توانید برای تماشای ایده های جذاب نورپردازی و طراحی دکوراسیون داخلی و اداری مجموعه دکوریار از کانال آپارات دکوریار دیدن کنید.

صندلی اداری یکی از کالاهای است که هر کسی که میخواهد ساعاتی را پشت میز سپری کند از صندلی اداری استفاده می کند. شاید با شنیدن اسم صندلی اداری تصور کنید که صندلی اداری فقط در ادارات و شرکت ها استفاده می شود، درصورتی که صندلی اداری کالای بسیار پر کاربردی می باشد و صندلی اداری تقریبا در هر محیطی پیدا خواهد شد. بسیاری از افرادی که از صندلی اداری استفاده می کنند دارای وزن بالایی هستند، از این رو باید برای خرید صندلی برای وزن بالا اطلاعات صحیحی را جمع آوری کنید تا بتوانید خرید صندلی اداری مخصوص به خود را داشته باشید و صندلی اداری با کیفیتی را برای وزن بالا خریداری کنید.

اگر شماهم دارای وزن بالایی هستید و قصد خرید صندلی اداری دارید با ما تا انتهای این پست همراه باشید تا بتوانید اطلاعات جامع و صحیحی را در رابطه با خرید صندلی اداری بدست بیاورید.

افرادی که دارای وزن بالایی هستند لزوما دچار اضافه وزن نیستند و بعضی از افراد شرایط بدنی بزرگتری دارند یا اینکه ورزشکار هستند و بدن عضلانی و سنگین تری دارند، بنابراین صندلی اداری مخصوص وزن بالا فقط برای کسانی که اضافه وزن هستند نیست،بلکه صندلی اداری مخصوص وزن بالا را سایر افراد نیست خریداری می کنند.

صندلی اداری مخصوص وزن بالا داری استحکام و مقاومت بیشتری می باشد و ممکن است صندلی اداری که خریداری می کنید تا سال های سال برای شما کار کنید. بنابراین باید در خرید صندلی اداری بسیار دقت کنید و حتی اگر وزن بالایی نیز ندارید برای اینکه صندلی اداری مقاوم تری داشته باشید می توانید صندلی اداری برای وزن بالا خریداری کنید.

ویژگی صندلی اداری برای وزن بالا

صندلی اداری با توجه به اینکه یک کالای بسیار مهم و کاربردی است و تقریبا هر فضایی به صندلی اداری نیاز دارید، در انواع متفاوتی وجود دارد. صندلی اداری برای وزن بالا یکی از انواع صندلی اداری است که افرادی که دارای وزن بالا یعنی ۱۲۰ کیلوگرم به بالا هستند و یا افرادی که میخواهند صندلی اداری با مقاومت بالایی داشته باشند از صندلی اداری برای وزن بالا استفاده می کنند و مدل صندلی اداری که انتخاب می کنند مدلی است که ویژگی های صندلی اداری برای وزن بالا را داشته باشد.

از ویژگی های صندلی اداری برای وزن بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

صندلی اداری برای وزن بالا با پشتیبانی کافی

صندلی اداری برای وزن بالا باید پشتیبانی کافی برای کمر و نشیمنگاه افرادی که وزن بالایی دارند را داشته باشد. این صندلی اداری باید داری پشتی نسبتا بلندی باشد تا کمر را به خوبی پشتیبانی دهد، همچنین صندلی اداری برای وزن بالا باید دارای نشیمن مناسب و با قابلیت تنظیم عمق باشد تا افراد با وزن بالا با توجه به آناتومی بدن خود نشیمن صندلی اداری خود را تنظیم کنند.

سایز صندلی اداری برای وزن بالا

یکی از ویژگی های مهم صندلی اداری برای وزن بالا ابعاد صندلی اداری به خصوص عرض صندلی اداری می باشد. افرادی که وزن بالایی دارند باید صندلی اداری که انتخاب می کنند از نظر عرض مناسب باشد تا بتوانند به راحتی از صندلی اداری خود استفاده کنند. به طور واضح تر عرض صندلی اداری مخصوص وزن بالا باید به گونه ای باشد که کاربرد پس از نشستن روی صندلی اداری پهلو های خود را درگیر با دسته صندلی اداری حس نکند.

مقاومت پایه های صندلی اداری برای وزن بالا

صندلی اداری برای وزن بالا باید دارای پایه های فلزی و مقاوم باشد که در استفاده طولانی مدت کاربر از صندلی دچار مشکل نشود و پایه های صندلی اداری نشکند. معمولا صندلی اداری ها برای وزن بالا هم با پایه های پلاستیکی و هم با پایه فلزی تولید می شوند که برای افرادی که دارای وزن بالایی هستند صندلی اداری با پایه های فلزی پیشنهاد می شود زیرا که صندلی اداری با پایه فلزی دارای استحکام و مقاومت بیشتری است و کاربر در استفاده از صندلی اداری با پایه فلزی دچار مشکل نمیشود.


پایه صندلی اداری۲


پایه صندلی اداری۱


پایه صندلی اداری۳

صندلی اداری برای وزن بالا با قابلیت تنظیم

قابلیت تنظیم برای صندلی اداری برای وزن بالا این امکان را به افرادی که دارای وزن بالایی هستند می دهد که بتوانند با توجه به آناتومی بدن خود ویژگی های صندلی اداری خود را تنظیم کنند تا بتوانند راحت تر از صندلی اداری خود استفاده کنند. یکی از ویژگی های صندلی اداری با ارگونومی خوب این است که دارای قابلیت های تنظیمی زیادی برای صندلی است و افراد می توانند با توجه به بدن خود صندلی اداری خود را شخصی سازی کنند.

قابلیت های تنظیمی صندلی اداری برای وزن بالا چیست؟

  • قابلیت تنظیم پشت گردنی صندلی اداری
  • قابلیت تنظیم گودی کمر صندلی اداری
  • قابلیت تنظیم پشتی صندلی اداری
  • قابلیت تنظیم عمق نشیمنگاه صندلی اداری
  • قابلیت تنظیم ارتفاع صندلی اداری
  • قابلیت تنظیم دسته های صندلی اداری

روکش مقاوم صندلی اداری برای وزن بالا

روکش صندلی اداری برای وزن باید از جنس پارچه یا چرم مرغوب باشد تا در استفاده طولانی مدت از صندلی اداری دچار آسیب نشود.روکش پیشنهادی برای صندلی اداری مخصوص وزن بالا روکش صندلی اداری با پارچه می باشد،البته روکش چرم مصنوعی برای صندلی اداری برای بالا نیز مناسب است ولی ممکن کمی باعث تعریق شود و راحتی لازم را به کاربری که دارد از صندلی اداری استفاده می کند ندهد. روکش صندلی اداری باید از جنس مقاومی باشد تا در برابر سایش و سایر آسیب ها مقاوم باشد.


روکش صندلی اداری


روکش صندلی اداری۲


روکش صندلی اداری۳

جریان هوای مدام برای صندلی اداری برای وزن بالا

یکی از ویژگی های مهمی که در خرید صندلی اداری برای وزن بالا باید به آن توجه کنید، جریان هوا در صندلی اداری برای جلوگیری از تعریق کاربر روی صندلی اداری می باشد. پشتی مش یا توری در صندلی اداری با داشتن منافذ متعدد از تعریق کاربر روی صندلی اداری جلوگیری کرده و جریان هوا را به صورت مداوم در صندلی اداری برقرار می کند.بنابراین برای خرید صندلی اداری برای وزن بالا توجه داشته باشید که پشتی توری یا مش می تواند انتخاب بهتری برای خرید صندلی اداری باشد.


روکش مش صندلی اداری ۱


روکش مش صندلی اداری ۲


روکش مش صندلی اداری ۳

طراحی زیبا صندلی اداری برای وزن بالا

صندلی اداری برای وزن بالا باید در کنار تمام ویژگی و مشخصات صندلی اداری برای وزن بالا، دارای طراحی زیبا و مدرنی نیز باشد تا در محیط های اداری و خانگی جلوه زیبا و خاصی داشته باشید. یکی از نکاتی که میتوانید در طراحی صندلی اداری برای وزن بالا رعایت کنید تا طراحی زیبایی داشته باشد،تناسب رنگ روکش صندلی اداری با رنگ فریم صندلی اداری باشد.برای این منظور می توانید ترکیب رنگ های مکمل را در طراحی صندلی اداری خود رعایت کنید.

خرید صندلی اداری برای وزن بالا

برای خرید صندلی اداری برای وزن بالا باید به نکاتی که در رابطه با صندلی اداری توضیح داده شد توجه کنید.همچنین می توانید جهت دریافت مشاوره برای خرید صندلی اداری برای وزن با کارشناسان دکوریار از طریق تماس با ما در ارتباط باشید.

انواع صندلی اداری

صندلی اداری انواع متفاوتی دارد که با توجه به میزان فعالیت و نوع شغل شما دسته بندی می شوند. همچنین تمام انواع صندلی اداری ها با توجه به ارگونومی خوب یا بد تقسیم بندی می شوند. بنابراین برای خرید صندلی اداری برای وزن بالا باید اول نوع و میزان فعالیت خود را مشخص کنید و سپس با توجه به آناتومی بدن خود صندلی اداری که از ارگونومی خوبی برخوردار است را خریداری کنید.

انواع صندلی اداری اعم اند از: صندلی اداری مدیریتی، صندلی اداری کارشناسی یا معاونتی، صندلی اداری کارمندی، صندلی اداری تکنفره، صندلی اداری انتظار، صندلی اداری آزمایشگاهی و صندلی اداری آموزشی.

چه صندلی اداری برای افراد با وزن بالا مناسب است؟

افراد دارای وزن بالا برای خرید صندلی اداری برای خود اول باید میزان و نوع فعالیت خود را مشخص کنند و سپس صندلی اداری که در دسته بندی مربوط به آن ها قرار دارد را انتخاب کنند. اینکه صندلی اداری منتخبشان ارگونومی خوبی داشته باشد نکته بسیار مهمی است که نباید از آن غافل شوند.

آیا صندلی اداری چوبی برای افراد با وزن بالا مناسب است؟

صندلی اداری چوبی معمولا تحول وزنی پایین تری نسبت به صندلی اداری با فریم فلزی دارد بنابراین ممکن است انتخاب خوبی برای افرادی که دارای وزن بالایی هستند نباشد. بهترین انتخاب برای افراد با وزن بالا صندلی اداری با فریم فلزی می باشد.

چه نوع پایه ای برای صندلی اداری برای وزن بالا مناسب است؟

بهترین نوع پایه صندلی اداری که افراد می توانند برای خرید صندلی اداری برای وزن بالا آن را انتخاب کنند، صندلی اداری با پایه فولادی با آبکاری می باشد. زیرا که مقاومت و استحکام بسیار بالایی دارد.

صندلی اداری با پشتی فوم بهتر است یا با پشتی توری؟

برای اینکه جریان هوا در پشت صندلی اداری به صورت مداوم برقرار باشد و کاربرد در استفاده از صندلی اداری تعریق زیادی نداشته باشد بهتر است، صندلی اداری با پشتی مش یا توری را خریداری نماید.

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.