قیمت صندلی نیلپر

قیمت صندلی نیلپر

صندلی اداری یک وسیله ضروری است که نقش بسزایی در بهره وری و رفاه کارکنان در محیط کار دارد. در واقع، مطالعات نشان داده اند که صندلی های اداری هایی که راحت و ارگونومیک طراحی شده می توانند رضایت، بهره وری و سلامت کارکنان را افزایش دهند.یکی از بزرگترین برند های تولید کننده صندلی در ایران شرکت تولیدی بازرگانی نیلپر می باشد.

صندلی نیلپر با داشتن استاندارد و کیفیت مناسب و رضایت بخش توانسته سهم بزرگی از بازار صندلی کشور را به خود اختصاص دهد.صندلی نیلپر با داشتن تنوع بالا و قیمت های مناسب و خدمات بسیار قوی همیشه در سبد خرید مشتریانی که به دنبال صندلی با کیفیت هستند می باشد.در این مقاله باهم با انواع صندلی نیلپر آشنا می شویم و قیمت صندلی نیلپر را بررسی می کنیم و نکاتی که باید در خرید صندلی نیلپر به آن اهمیت دهید را یک به یک توضیح خواهیم داد و در انتها به تمام سوالات شما درباره قیمت و خرید صندلی نیلپر پاسخ خواهیم داد.


انواع صندلی نیلپر

همانطور در قبل گفته ایم نیلپر یکی از بزرگترین تولید کنندگان صندلی در کشورمان می باشد که ارائه طیف وسیعی از محصولات در تنوعات بالا توانسته انتظار مخاطب خود را براورده کند و همیشه جز اولویت های اول افراد حقیقی و حقوقی برای خرید صندلی باشد.

صندلی نیلپر با توجه به نوع و میزان فعالیت کاربران دسته بندی می شود.برای مثال در یک مجموعه شخصی که سمت مدیریت دارد بیشتر از منشی یا کارمند فعالیت انجام می دهد و باید صندلی که استفاده می کند نیز مناسب نوع فعالیتش باشد. مثال دیگر اینکه صندلی که در اتاق های کنفرانس مورد استفاده قرار میگیرد با صندلی که برای کارمندان استفاده می شود قطعا متفاوت است. در ادامه به بررسی انواع صندلی نیلپر خواهیم پرداخت.

صندلی نیلپر به طور کلی به دسته های زیر تقسیم می شود:

صندلی مدیریت نیلپر

صندلی مخصوص مدیریت بهترین و باکیفیت‌ترین صندلی موجود در هر اداره است. در هر اداره از این صندلی حداقل یک عدد پیدا خواهید کرد که مربوط به بالاترین مقام این اداره است، در مواردی از این صندلی چند مورد برای مدیران مختلف خصوصا در شرکت‌های بزرگ وجود دارد. صندلی مدیریت صندلی باکیفیتی در شان و مقام یک مدیر است و با سیار صندلی‌های اداری موجود در شرکت از جمله صندلی کارمندی، منشی و کارشناسی یا معاونتی تفاوت دارد.

صندلی مدیریتی از انواع بسیار محبوب صندلی در میان مصارف خانگی و حتی گیمرها هم هست و به دلیل طراحی رسمی و شیک و همچنین بسیار راحت این صندلی بسیاری از افراد برای مصارف شخصی خود در خانه یا هوم آفیس خود، اقدام به خرید صندلی مدیریت می‌کنند!

صندلی مدیریت را معمولا از پشتی بلند آن می‌شناسند که به خوبی از شانه‌ها و سر و گردن فرد محافظت می‌کند تا از خستگی جلوگیری کند و یا آن را به حداقل برساند، صندلی مدیریت مانند صندلی گیمینگ و صندلی معاونتی از قابلیت‌های ویژه برای تنظیمات و شخصی سازی برخوردار است و می‌توان سری و پشتی صندلی را در جهت‌های مختلفی تنظیم کرد. این صندلی معمولا بهترین و خاص‌ترین صندلی در هر شرکتی است که البته این موضوع با توجه وظایف سنگین مدیر یک مجموعه کاملا توجیه پذیر است.

کفی صندلی مدیریتی از اسفنج دانسیته یا فوم سرد ساخته می‌شود تا در استفاده‌های طولانی مدت مدیران دوام خوبی از خود نشان داده و در عین حال که دچار فرو رفتگی نمی‌شود، حس راحتی را در ساعات طولانی کار القا کند. قیمت یک صندلی مدیریت همیشه بسیار بیشتر از سایر صندلی‌های اداری در یک سازمان است، این موضوع باید حتما هنگام خرید تجهیزات و المان‌های اداری لحاظ شود و بودجه‌ی مناسب برای آن اختصاص داده شود. همچنین تایید خود مدیر یا مدیران مجموعه برای راحتی صندلی مدیریت نیز شرط است.

صندلی کارشناسی و معاونتی نیلپر

بدون شک خرید صندلی اداری از اصلی‌ترین و اولین کارها برای تجهیز و دکوراسیون یک شرکت با امکانات استاندارد است، صندلی همان وسیله‌ایست که کارکنان شما از منشی تا مدیر عامل و مدیر داخلی ساعات طولانی را روی آن می‌گذرانند و عملکردشان خصوصا در طولانی مدت مستقیما به راحت بودن میز و صندلی اداری‌شان بستگی دارد، پس باید در خرید این المان‌ها دقت و حساسیت کافی به خرج داد. یکی از انواع صندلی‌های اداری مورد نیاز، صندلی معاونتی و کارشناسی است. شاید بتوان تفاوت صندلی مدیریتی و صندلی کارمندی یا صندلی یک منشی را درک کرد، اما صندلی معاونتی چیست و چرا باید با سایر صندلی‌های اداری تفاوت داشته باشد؟

در هر اداره‌ای انواع مختلفی از صندلی‌های اداری مورد استفاده قرار می‌گیرد. از انواع صندلی‌های اداری می‌توانیم صندلی منشی، صندلی اپراتوری، صندلی کارمندی، صندلی کارشناسی، صندلی مدیریتی و صندلی معاونتی را نام ببریم. برخلاف تصور عموم، صندلی معاونتی از صندلی‌های پرکاربرد در فضای اداری و شرکت‌هاست و خرید آن از واجبات است. این صندلی دقیقا مخصوص افرادی‌ست که نسبت به کارمندان عادی و پرسنل شرکت مقام بالاتری دارند اما در عین حال در سمت مدیریت هم نیستند. این صندلی یعنی صندلی معاونتی و کارشناسی باید دارای ویژگی‌هاعی خاصی باشد، از جمله خصوصیات بسیار مهم هر صندلی اداری، ارگونومی است،

ارگونومی محصول از اصول اولیه‌ی هر المانی در ادارات است و این موضوع درمورد صندلی معاونتی یا همان صندلی کارشناسی هم صدق می‌کند. در روند تهیه و ساخت صندلی معاونتی توجه ویژه‌ای به اصول ارگونومیک می‌شود، یک معاون به اندازه‌ی مدیر شرکت کار می‌کند و مسئولیت سایر پرسنل را هم به دوش می‌کشد، به همین دلیل فراهم کردن محیطی راحت برای معاونان ضروری است. در خرید صندلی معاونتی حتما به اصولی مانند ارتفاع مناسب صندلی، وجود تکیه گاه برای دست و پا، پشتی و بالشتک‌های قابل تنظیم، کیفیت مناسب فوم، روکش صندلی باکیفیت و راحت و امکان تغییراتی مانند تغییر زاویه‌ی پشتی توجه کنید.


صندلی کارمندی نیلپر

صندلی کارمندی و اپراتوری برای هر شرکتی که به ظاهر خود اهمیت می‌دهد و دوست دارد بهترین تاثیر را در اولین نگاه بگذارد ضروری است. کارمندان و اوپراتورهای شرکت شما ساعات زیادی را پشت این صندلی‌ها می‌گذرانند و علاوه بر عملکرد خودشان، معمولا با ارباب رجوع و یا شرکای تجاری شما در ارتباط هستند، همچنین اپراتورها معمولا به تماس‌های تلفنی جواب می‌دهند و برخورد مناسب در این مواقع ضروری خواهد بود. این صندلی‌ها نه تنها در بازدهی و کار کارمندان و اپراتوران شما تاثیر مهمی دارد بلکه نقش آن در تاثیری که بر مراجعین می‌گذارید هم اهمیت دارد.

اپراتور شما اولین کسی است که مراجع با آن مواجه می‌شود و انتظار دارد که با یک فرد خوش برخورد، آراسته و در وضعیت مناسب رو به رو شود نه با اپراتوری که با یک صندلی آسیب دیده و روحیه و وضعیت جسمانی نا به‌ سامان به وی خوش آمد بگوید. جای صندلی اپراتور همچنین می‌تواند پشت پذیرش مرکز درمانی، تجاری یا بهداشتی و آرایشی شما، لابی ساختمان و برج شما یا هر جای دیگری باشد.

به یاد داشته باشید که فردی که روی صندلی اپراتور نشسته اولین پیام را به مراجع می‌فرستد، هیچکس نمی‌خواهد که این پیام و اولین برخورد پیام نادرستی باشد، پس به آن دقت کنید و حساسیت کافی به خرج دهید. بهترین کسی که می‌تواند شما را در این موضوع کمک کند اول از همه یک کارشناس و متخصص یا فروشنده‌ی معتمد شما و دوم اپراتور شماست!

از او بپرسید که آیا ناراحتی خاصی دارد؟ چه نوعی از صندلی برای او بهتر است؟ آیا به ویژگی‌های خاصی نیاز دارد؟ با چه متریالی راحت‌تر است؟ شاید بتوانید صندلی او را برایش تعویض کنید یا یک مدل دسته دوم اما با طراحی ارگونومیک تهیه کنید. همچنین دقت کنید که این صندلی باید با سایر بخش‌های شرکت هماهنگی و هارمونی داشته باشد، از لحاظ رنگ، متریال و موارد دیگری که برایتان مهم است. دکوریار همیار شما در خرید صندلی کارمندی و اپراتوری.

 

صندلی کنفرانس نیلپر

صندلی‌ کنفرانس همانطور که از نامشان هم می‌توان حدس زد، صندلی‌هایی هستند که در اتاق کنفرانس و جلسات مورد استفاده قرار می‌گیرند و می‌توانند پشت میز کنفرانس چیده شوند یا به حالت دیگری قرار بگیرند. این صندلی‌ها عموما از نوع ساده با دسته یا بدون دسته هستند و ویژگی‌های به خصوصی ندارند، اما باید راحت و ارگونومیک باشند چرا که گاهی قرار است در کنفرانس‌های طولانی مورد استفاده قرار بگیرند، طبیعتا هر شرکتی با توجه به شناختی که از کنفرانس‌ها و جلسات خود دارد باید نوع صندلی کنفرانس خود را انتخاب و خریداری نماید.

صندلی کنفرانس برخلاف سایر المان‌های اداری و میز و صندلی‌های اداری، برای استفاده‌های طولانی مدت طراحی نشده‌اند، به عنوان مثال صندلی اداری، صندلی مدیریت یا انواع دیگر صندلی‌ها در فضای شرکت برای کار بیشتر از هشت ساعت آماده شده‌اند و بدن را در حالت صحیح نگه می‌دارند، اما صندلی کنفرانس بیشتر برای یک گفت و گوی یک تا چند ساعته و ایده پردازی کارکنان ساخته شده و نه بیشتر، همچنین در هیچ شرکتی هر روز جلسه و کنفرانس برگزار نمی‌شود.

صندلی انتظار نیلپر

برای بیشتر ما انتظار کشیدن در سالن انتظار و روی صندلی انتظار تجربه‌ی خوشایندی نیست، انتظار کشیدن برای هر چیزی هم که باشد معمولا خسته کننده است، اما در مواقعی به ناچار مجبور هستیم برای دقایق یا حتی ساعاتی روی صندلی انتظار، منتظر بمانیم. اما با تهیه و تعبیه صندلی انتظار مناسب می‌‌توان این انتظار را از آن چه که هست سخت‌تر نکرد. حتی می‌توان با خرید صندلی انتظار یا همان صندلی فروشگاهی کیفیت مناسب و راحت، تجربه‌ی خوشایندی را برای فرد مراجع رقم زد و انتظار او را به یک زمان برای استراحت مفید بین روز بدل کرد.

صندلی‌های انتظار عموما صندلی‌های به هم متصلی هستند که از پلاستیک یا فوم با روکش پارچه، چرم و روکش‌های دیگر تهیه می‌شوند. صندلی‌های انتظار معمولا کیفیت پایین یا متوسطی دارند که همین موضوع نقطه ضعف این صندلی‌ها محسوب می‌شوند، معمولا صندلی‌های انتظاری که خریداری می‌شوند دارای کیفیت و ارگونومی مناسبی نیستند و در استفاده‌های میان مدت و طولانی مدت آزاردهنده می‌شوند.

از صندلی انتظار در فروشگاه‌ها و مراکز تجاری بزرگ، بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها، آزمایشگاه‌ها و مراکز تصویربرداری، دندان‌پزشکی‌ها، مراکز بهداشتی و زیبایی، مدارس و دانشگاه‌ها و ادارات استفاده می‌شود که عموما مکان‌های عمومی محسوب می‌شوند و مراجعین زیادی به آنجا می‌‌روند.

صندلی آموزشی نیلپر

خیلی از ما بیشتر عمرمان را روی صندلی آموزشی گذرانده‌ایم، صندلی‌های آموزشی همان صندلی‌های دسته داری هستند که در سالن‌های امتحان، همایش‌های درسی و غیر درسی و در کلاس‌های دانشگاه با آن‌ها سر و کار داشتیم و روزانه چندین ساعت را روی آن‌ها سپری می‌کردیم، درس می‌خواندیم، به کلاس می‌رفتیم و در آزمون‌ها شرکت می‌کردیم. این صندلی‌ها که برخی آن‌ها را صندلی تک نفره می‌نامند (در واقع درست نیست اما این نام هم مرسوم است) مخصوص دانشجویان و دانش آموزان طراحی شده است.

از آنجا که از این صندلی‌ها طی ساعات طولانی و توسط تعداد زیادی دانشجو و دانش آموز استفاده می‌شود، ارگونومی در تولید آن‌ها اهمیت فراوانی دارد، به خصوص که دانش آموزان و دانشجویان در سنین جوانی خود باید الگوهای صحیح نشستن را تقویت کنند تا در بزرگسالی دچار دردهای مفصلی و گردن و کمر نشوند. همچنین این صندلی‌ها باید مستحکم و مقاوم باشند تا در طول روز بیش از شش الی دوازده و حتی در مواردی چهارده ساعت استفاده‌ی مداوم را تاب بیاورند و دچار فرو رفتگی نشوند.

همچنین راحت بودن این صندلی‌ها برای حفظ تمرکز دانشجو و دانش آموز اهمیت زیادی دارد، صندلی آموزشی باید در راحت‌ترين حالت برای دانش آموز و دانشجو طراحی شود تا به آموزش کمک کرده باشد.

اگر شما هم تجربه‌ی حضور در یک کلاس درس را داشته باشید می‌بینید که دانش آموزان و دانشجویان پس از صرف دقایقی در کلاس شروع به حرکت دادن بدن خود می‌کنند، آن‌ها به طرفین می‌چرخند، جای پایشان را عوض می‌کنند، حتی برای چند ثانیه می‌ایستند و دوباره می‌نشینند، همه‌ی این‌ها خبر از غیر ارگونومیک بودن صندلی‌های آموزشی ما می‌دهند، بسیاری از اصول مهم اصلا در ساخت این صندلی‌ها جدی گرفته نمی‌شوند.

صندلی آزمایشگاهی نیلپر

‌برای مشاغلی که در عین کار طولانی نیاز دارند که نشسته باشند و همچنین جابه‌جایی زیادی دارند وجود صندلی‌هایی راحت، کوچک، سبک، قابل حمل و قابل حرکت ضروری است. حتما در آزمایشگاه‌ها و مراکز خاص پزشکی از این نوع صندلی‌ها زیاد دیده‌اید، همچنین در مراکزی مانند مراکز تصویر برداری پزشکی، اعلام جواب آزمایش، پژوهشکده‌ها و آرایشگاه‌ها این صندلی‌ها بسیار به چشم می‌خورند. نام این صندلی‌های چرخ دار که یک سری فلت دارند صندلی تابوره است. صندلی تابوره یا آزمایشگاهی یک انتخاب راحت، ساده، کاربردی و اقتصادی برای افرادی است که مانند شاغلین در حوزه‌های پزشکی و آرایشی نیاز به جابه‌جایی‌های زیاد در مدت زمان طولانی حین کار به صورت نشسته دارند.

صندلی آزمایشگاهی یا تابوره به دلیل طراحی خاص خود ویژگی‌های خاصی را هم ارائه می‌کند که بسته به نیاز خریدار می‌تواند از مزایا یا معایب این صندلی محسوب شود. صندلی تابوره درست است که شکل ساده و ظاهرا طراحی یک مدلی دارد اما در انواع مختلفی موجود است و طراحی‌های متفاوت و خاصی از آن در بازار و خصوصا فروشگاه‌های آنلاین معتبری مانند دکوریار وجود دارد.


روکش صندلی نیلپر

صندلی نیلپر در انواعی که در بالا گفته شد در دو نوع روکش چرم و پارچه قابل تولید است که صفحه خرید صندلی نیلپر تصاویر کالیته چرم و پارچه برای شما مخاطبان گرامی گذاشته شده است تا بتوانید به راحتی صندلی نیلپر که انتخاب کرده اید را با جنس روکش دلخواه و رنگ سفارشی خود انتخاب کرده و سفارش دهید تا شرکت نیلپر برای شما صندلی که انتخاب کرده اید را تولید کند.


کالیته صندلی نیلپر با روکش پارچه


کالیته صندلی نیلپر با روکش چرم

پشتی صندلی نیلپر

صندلی نیلپر با دو روکش پشتی های فومی و پشتی مش تولید می شود که هر کدام مدل مخصوص به خود را دارند. صندلی نیلپر با پشتی فوم ظاهر رسمی تری دارد و استحکام آن نسبت به صندلی نیلپر با پشتی مش یا توری بیشتر است، اما صندلی نیلپر با پشتی مش یا توری ظاهری مدرن تو و زیبا تری دارد. علاوه بر زیبایی ظاهری یکی از دلایلی که باعث شده شرکت نیلپر صندلی های خود را با پشتی مش تولید کند، جلوگیری از تعریق کاربرد در استفاده از آن می باشد.

در صندلی نیلپر با پشتی مش یا توری هوا به صورت مدام در قسمت پشتی صندلی جریان دارد و همین امر باعث می شود که در استفاده های طولانی مدت کاربر خسته و اذیت نشود.

قابلیت های صندلی نیلپر

صندلی نیلپر با توجه به رعایت نکات استاندارد در تولید صندلی اداری دارای کیفیت بالا و ارگونومی خوبی می باشد.از قابلیت های صندلی نیلپر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قابلیت تنظیم پشت گردنی ( هدرست )
  • قابلیت تنظیم زاویه پشتی
  • قابلیت تنظیم گودی کمر
  • قابلیت تنظیم ارتفاع صندلی
  • قابلیت تنظیم عمق نشیمنگاه
  • قابلیت تنظیم ارتفاع دسته
  • قابلیت تنظیم زاویه دسته
  • قابلیت تنظیم عمق دسته


تصویر پشت گردنی صندلی نیلپر


پشتی صندلی نیلپر


تصویر پشت گردنی صندلی نیلپر


پشتی صندلی نیلپر


پشتی صندلی نیلپر ۲


دسته صندلی نیلپر

 قیمت و خرید صندلی نیلپر

برای خرید صندلی نیلپر فروشگاه هایی که نماینده رسمی برند نیلپر می باشند مراجعه کنید. زیرا هم از نظر اصالت کالا و هم از نظر قیمت خرید صندلی نیلپر بسیار بهتر از سایر فروشگاه ها می باشد.فروشگاه دکوریار نماینده رسمی آنلاین برند نیلپر می باشد که شما میتوانید تمام محصولات برند نیلپر را اعم از صندلی نیلپر در صفحه این برند در فروشگاه اینترنتی دکوریار مشاهده کنید و مشخصات و ویژگی های آن را بررسی کنید تا بتوانید انتخاب خوبی در خرید صندلی نیلپر داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره برای خرید صندلی نیلپر با کارشناسان دکوریار از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

پیشنهاد نویسنده: آموزش خرید صندلی اداری


سوالات متداول درباره صندلی نیلپر

نمایندگی نیلپر کجاست؟

دکوریار نماینده رسمی آنلاین برند نیلپر می باشد که می توانید تمام محصولات نیلپر اعم از صندلی نیلپر را با مشخصات کامل در فروشگاه اینترنتی دکوریار مشاهده و خرید کنید

زمان تحویل صندلی نیلپر چقدر است؟

زمان تحویل محصولات نیلپر با توجه به نوع محصول متغیر می باشد ولی حدودی زمان تحویل صندلی نیلپر ۷-۱۰ روز کاری می باشد

رنگ صندلی نیلپر را چطوری انتخاب کنیم؟

شما میتوانید در صفحه مشخصات صندلی نیلپر کالیته های رنگ برند نیلپر را مشاهده کنید و صندلی خود را براساس رنگ انتخابیتان انتخاب کنید

صندلی نیلپر از کجا بخریم؟

قطعا خرید صندلی نیلپر از نمایندگی رسمی نیلپر می توانید بهترین راه برای خرید باشد زیرا که هم اصالت محصول وجود دارد و قیمت مناسب تراست. دکوریار نماینده رسمی آنلاین برند نیلپر می باشد که می توانید تمام محصولات نیلپر اعم از صندلی نیلپر را با مشخصات کامل در فروشگاه اینترنتی دکوریار مشاهده و خرید کنید

0 دیدگاه روشن قیمت صندلی نیلپر

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.