استفاده از آینه در خانه

استفاده از آینه در خانه (به ویژه آینه در خانه های کوچک)، موجب بزرگ بنظر رسیدن خانه شما می شود. آینه ها باعث می شوند تا نور در فضای اتاق بیشتر احساس شود در نتیجه احساس گسترده تری برای فضا شما ایجاد می کند. یکی از کاربردهای مهم آینه، این است که سطح انعکاسی آینه توهم عمق را ایجاد می کند.

 

استفاده از آینه به عنوان یک نقطه کانونی

برای جلب توجه بصری از آینه به عنوان یک نقطه کانونی استفاده کنید. نقطه کانونی، بخشی از ساختمان است که نسبت به بقیه بخش های ساختمان متمایز است.به عنوان مثال، ترتیب آینه های محدب با قاب عتیقه به یک دیوار خالی آویزان کنید تا فضای زیبایی را بوجود آورید. استفاده از آینه در انتهای راهرو نیز از جمله موارد چشم نواز برای خانه های کوچک است.

استفاده از آینه در خانه

مقاله مرتبط: چطور یک میز ناهارخوری مناسب انتخاب کنیم؟

 

استفاده از آینه در خانه های کوچک

می توانید با آویختن یک آینه مکمل در بالای دیوار، جذابیت زیبایی یک نقطه کانونی موجود مانند یک شومینه زیبا را تقویت کنید. برای افزایش جلوه چشمگیر، شمع های براق و یک گلدان تزئینی از گل های تازه را در جلوی آینه قرار دهید.

 

با استفاده درست از آینه فضای باز بیرون را به داخل بیاورید

با چیدمان گروهی از آینه ها روی دیوار روبروی پنجره عکس، شکوه فضای بیرون را به خانه خود بیاورید. این آینه ها نمای زیبایی از مناظر دریایی، ویلا، باغ کلبه، رشته کوه باشکوه یا هر منظره ای را که از پنجره مورد علاقه خانه خود لذت می برید، منعکس می کنند. دیواری از آینه ها نیز نور خورشید را در فضای اتاق می پاشاند تا فضای روشن و شاد را تقویت کند. به جای چیدمان آینه های کوچکتر، از یک آینه بزرگ دیواری استفاده کنید تا بیانیه طراحی. در آینه ها چی میبینید؟ با استفاده از آینه ها در جای مناسب می توانید فضای بیرون را داخل فضای خود کنید.

 

استفاده از آینه برای ایجاد فضای پرانرژی در خانه

آینه ها می توانند یک اتاق معمولی را به فضای پر انرژی تبدیل کنند که پر از فعالیت طراحی پر جنب و جوش است. به عنوان مثال، با گروه بندی کاشی های آینه ای یا تابلوها روی یک دیوار پشت تخت خود، یک سرتخت نوع یک نوع ایجاد کنید تا یک لهجه براق اضافه کنید، یا یک گوشه تاریک را با یک آینه دیواری تمام طول و یک کف مبهم از خواب بیدار کنید. چراغ میز قهوه آینه ای، میزهای لهجه ای، کمد یا کشو را در چیدمان مبلمان خود قرار دهید تا زیبایی زیبایی بصری و صدف تزئینی اتاق را افزایش دهد.

استفاده از آینه در خانه

انواع آینه ها در خانه

خواه به دنبال آینه دستشویی برای نظافت شخصی یا آینه ورودی برای خوشامدگویی به میهمانان باشید، می توانید از میان تنوع تقریباً بی پایان موجود، آینه مناسب خود را متناسب با علاقه خود پیدا کنید. از کاشی های آینه ای کوچک و بی ادعا گرفته تا آینه های کف بزرگ و باشکوه، نوع آینه ای را متناسب با نیازهای مشخص و خواسته های زیرکانه طراح خود انتخاب کنید.

 

قاب های استفاده برای آینه

آینه دیواری قاب شده تقریباً به هر اتاقی در خانه شما حالت تزئینی می بخشد. قرن ها پیش، قاب آینه ها از عاج، نقره، ساخته شده اند. امروز می توانید یک آینه با قاب نقره ای براق با خطوط مستقیم و طراحی ساده آویزان کنید تا فضای نشیمن، غذاخوری یا حمام به سبک مدرن را ارتقا دهد. متناوباً، قاب های چوبی پهن با منبت کاری های تزئین شده، وسایل رسمی و سنتی را تکمیل می کنند.

آینه های قاب دار نسبت به نمونه های بدون قاب خود ظاهری ظریف تر ارائه می دهند. یک آینه یک نوع ایجاد کنید تا با رنگ آمیزی قاب موجود به رنگ درخشان مانند رنگ زرد لیمویی، آبی فیروزه ای، قرمز ترقه یا سبز آهکی هیجان بصری را برانگیزد.

 

پیشنهاد ویژه نویسنده: بهترین راهنمای خرید لوستر

 

استفاده های کاربردی آینه در خانه

برخی از انواع آینه ها برای عملکردهای دوگانه عمل می کنند. به عنوان مثال، یک کابینت دیواری حمام با جلو آینه لولایی به شما امکان می دهد خود را در حالی که فضای ذخیره سازی دارو و وسایل بهداشت شخصی را فراهم می کند.کابینت های آینه کاری شده در سبک ها، اندازه ها و طرح های متنوع متناسب با تقریباً هر دکوراسیون سرویس بهداشتی موجود است. آینه دو منظوره اختیاری، یک طاقچه آینه ای است که با اتصال یک قفسه باز به پایین آینه دیواری ایجاد می شود.

استفاده از آینه در خانه

بزرگ نشان دادن فضا با استفاده از آینه در خانه

استفاده از آینه، در فضاهای کوچک را بسیار پیشنهاد می کنم. آینه به شرطی که در مکان مناسب در خانه نصب شود، ذهن بیننده را فریب می‌دهد و باعث ایجاد توهم می شود و حس وسعت فضا را به او منتقل می‌کند.اگر دو انتخاب دارید، آینه‌های قدی بزرگ این کار را به نحو بهتری انجام می‌دهند.

 

استفاده از آینه در خانه جهت پنهان کردن فضاهای نامناسب

اگر در خانه خود کمدها یا اتاق‌های کوچک انباری‌مانندی دارید با استفاده از آینه در خانه می توانید این فضاها را پنهان کنید.

استفاده از آینه در خانه

برای تماشای ۵۰ ایده نورپردازی مدرن از این ویدیو دیدین کنید.( برای تماشای ویدیو از اتصال فیلتر شکن خود اطمینان حاصل بفرمایید )

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.