مصارف آینه در اتاق خواب

چگونه اتاق خواب خود را با آینه تزئین کنیم؟

اصل فنگ شوی را فراموش کنید که آینه را در اتاق خواب خود قرار ندهید و بیایید ببینیم چگونه می توانید از آن به نفع خود استفاده کنید. یک آینه در اتاق خواب شما می تواند به صورت بصری فضا را بزرگتر کند یا یک نقطه کانونی خوب ایجاد کند. اگر اتاق رختکن یا کمد دیواری جداگانه ندارید، آینه در اتاق خواب ضروری است. یک آینه در یک قاب زیبا هر فضای داخلی را برجسته می کند و می تواند اتاق خواب شما را بزرگتر نشان دهد. در اینجا چند نکته برای تزئین با آینه آورده شده است.

بزرگ کردن اتاق خواب

  • نور بیشتر: آیا اتاق تاریک و کوچک به نظر می رسد؟ یک آینه کف بزرگ بخرید و کنار پنجره بگذارید. نور طبیعی منعکس می شود و کل اتاق را پر می کند و آن را سبک تر و در نتیجه جادارتر می کند. یک بعد دیگر دو آینه بلند قرار دهید تا سقف را منعکس کند. برای رسیدن به بهترین اثر، یک لوستر کریستالی بزرگ آویزان کنید.
  • حجم بیشتر: یک آینه در گوشه ای قرار دهید تا به فضای شما حجم جدیدی بدهد، فقط مطمئن شوید که چیزی خوب را منعکس می کند و نه رادیاتور.

 

چگونه با آینه اتاق خواب خود را تزئین کنیم؟

از آینه در اتاق خواب کمد لباس با درهای آینه ای است. چنین کمد لباسی را جلوی پنجره قرار دهید تا نور بیشتری منعکس شود و جایی برای نگهداری لباس‌هایتان و آینه‌ای برای لباس پوشیدن در مقابل آن خواهید داشت. بین پنجره ها یا کنار پنجره. دیوار بین پنجره ها معمولاً ساده است، بنابراین می توانید آینه خود را در آنجا قرار دهید تا زیباترین قسمت های اتاق را منعکس کند. یک قدم بالاتر و فراتر. یک آینه روبه‌روی ورودی قرار دهید تا این گوشه اتاق بزرگ‌تر شود. شما می توانید لباس های خود را در آنجا ذخیره کنید، و این یک فضای عالی پر از نور خواهد بود.

 

آینه روبروی ورودی کمد دیواری

ورودی حمام از اتاق خواب شما این ورودی را می توان آینه کاری کرد تا فضا را گسترش دهد و به شما اجازه دهد تمام طول خود را نگاه کنید. این دیوار معمولاً نقطه کانونی در هر اتاق خواب است، بنابراین اگر آن را آینه کاری کنید، به خصوص اگر اینها آینه های اصلی باشند، ظاهری چشم نواز خواهید داشت.

 

دیوار سر تخت آینه پوش

اگر به سرتخت های بزرگ و در عین حال دکوراسیون مدرن علاقه دارید، آینه های قاب بلند را جفت کنید و یک تخته سر بزرگ در مرکز آن بسازید. برای برجسته کردن تقارن، چند لامپ اضافه کنید. اگر از طرفداران ظاهر زیبای قدیمی هستید، یک صفحه آینه به سبک قدیمی فرانسوی را امتحان کنید، این به اتاق خواب شما پیچیدگی می بخشد. استفاده از آینه به عنوان تخته سر راه بسیار خوبی برای افزودن آینه به فضای داخلی اتاق خواب شما است. آینه های قاب شده چشم نواز در بالای تخت شما می توانند بدون بزرگی به زیبایی و استایل اضافه کنند.

قاب مدرن غیر معمول آینه در اتاق خواب چشم را جلب می کند

دو آینه بلند و یک آینه در اتاق خواب کوچک در یک قاب دیدنی بین آنها تقارن شیک و چشم نوازی به اتاق خواب شما می بخشد. اگر نمی دانید چگونه دیوار بالای کمد را پر کنید، یک آینه آویزان کنید، چنین دوتایی کاربردی و زیبا خواهد بود. بالای شومینه اگر در اتاق خواب خود یک شومینه دارید، یک راه حل شیک سنتی فرانسوی یا انگلیسی را انتخاب کنید – یک آینه بزرگ روی آن آویزان کنید، پشیمان نخواهید شد!

 

آینه در اتاق خواب روی شومینه

ترکیبات تزئینی چندین آینه. مجموعه ای از آینه ها را جمع آوری کنید که حداقل از نظر یک ویژگی مشابه هستند. شکل، ظاهر یا رنگ قاب یا چند آینه مشابه بخرید و با آنها لهجه ایجاد کنید.

پیشنهاد نویسنده: نحوه انتخاب مبلمان مناسب اتاق خواب

همچنین می توانید برای تماشای ایده های جذاب نورپردازی و طراحی دکوراسیون داخلی و اداری مجموعه دکوریار از کانال آپارات دکوریار دیدن کنید.

1 دیدگاه روشن مصارف آینه در اتاق خواب

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.