آموزش خرید صندلی اداری

آموزش خرید صندلی اداری

صندلی اداری یکی از مهم ترین کالا های موجود در هر اداره، شرکت یا سازمان می باشد. امروزه صندلی اداری در طرح ها و مدل های گوناگون تولید شده است. خرید صندلی اداری از این جهت که در میزان ساعت کار و کیفیت کار و سلامتی کاربر آن بسیار موثر است، از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

برای آشنایی با انواع صندلی اداری، استاندارد های صندلی اداری و نکات مهم در خرید صندلی اداری با ما تا انتهای این پست همراه باشید.

صندلی اداری چیست؟

یکی از کالاهایی که حتما در محیط های اداری و بعضی محیط های خانگی می توانید مشاهده کنید صندلی اداری است. صندلی اداری بر اساس نوع فعالیت و میزان فعالیت هر شخص با استاندارد های متفاوت تولید شده است. شاید با شنیدن کلمه صندلی اداری، محیطی بسیار رسمی و دولتی را در ذهن تصور کنید ولی باید بدانید امروزه صندلی اداری بر اساس نوع فعالیت هر شخص در طرح های مختلفی وجود دارد. و می تواند در کنار داشتن استاندارد های لازم طراحی بسیار شیک و مدرنی هم داشته باشد.

صندلی اداری را در خانه هایی که در آن دفتر یا اتاق کار وجود دارد هم می توان پیدا کرد. همچنین بسیاری از افراد به علت داشتن مشکلات و آسیب در ناحیه کمر و گردن خود از صندلی اداری های استاندارد برای نشستن و کار های روزمره خود استفاده می کنند.

انواع صندلی اداری

صندلی اداری بر اساس نوع کاربرد و افرادی که از آن استفاده می کنند به انواع گوناگونی تقسیم بندی می شود که عبارتند از:

صندلی اداری مدیریتی ، صندلی اداری کارمندی ، صندلی اداری معاونتی ، صندلی اداری کارشناسی ،‌ صندلی اداری کنفرانسی ، صندلی انتظار ، صندلی آزمایشگاهی ، صندلی گیمینگ و …

فروشگاه دکوریار انواع صندلی اداری را در دسته بندی فوق برای شما عزیزان دسته بندی کرده و می توانید صندلی اداری خود را بر اساس نوع مقاوم و فعالیت خود در فروشگاه دکوریار پیدا و خرید کنید.


485


486


487

صندلی اداری ارگونومی چیست؟

بسیاری از افراد به علت استفاده از صندلی اداری غیر استاندارد دچار مشکلات و آسیب در ناحیه گردن، ستون فقرات، گردن می شوند. این مشکل در صورت استفاده طولانی مدت و غیر اصولی از صندلی غیر استاندارد بروز پیدا می کند و بر طرف کردن این دست مشکلات بسیار سخت و فرسایشی بوده.

به همین علت در مرحله اول باید صندلی اداری استاندارد با اصول ارگونومی خوب خریداری کنید و در مرحله دوم باید بدانید که استفاده اصولی از صندلی اداری به چه شکل می باشد، چون اگر حتی اداری با ارگونومی خوب هم خریداری کنید ولی از آن درست استفاده نکنید بازهم امکان بروز مشکلات گفته شده وجود دارد.

صندلی اداری ارگونومی به صندلی گفته می شود که کاربر آن بتواند صندلی را با توجه به بدن خود تنظیم کند. به عنوان مثال زاویه زانو در حالتی که روی صندلی اداری نشسته اید باید در زاویه ۴۵ درجه قرار بگیرد و کف پاهای شما کاملا روی زمین قرار بگیرد. یا اینکه باید صندلی اداری بتواند تا حدودی گودی کمر شما را پوشش دهد و با تکیه دادن به آن بدن شما در حالت ۴۵ درجه قرار بگیرد که نه باعث ایجاد خمیدگی در کمر شود و نه باعث به لگن بدن بشود.

ارگونومی در هر صندلی اداری وجود دارد ولی بحث و نکته اصلی اینجاست که آیا این ارگونومی خوب در این صندلی اداری برقرار است یا برقرار نیست.

برای دریافت مشاوره رایگان جهت خرید صندلی اداری با ارگونومی خوب و مناسب شرایط و آناتومی بدن خود با کارشناسان دکوریار از طریق تماس با ما در ارتباط باشید.

پر طرفدار ترین صندلی اداری

فروشگاه دکوریار بر اساس آمار خرید و نظرات مشتریان خود از تجربه و خرید صندلی اداری در دو نوع صندلی اداری مدیریتی و صندلی اداری کارمندی به شما عزیزان دو مدل از پر فروش ترین صندلی اداری را معرفی می کند.

نکاتی که باعث محبوب شدن این مدل ها شده، قیمت مناسب در کنار کیفیت باور نکردنی این صندلی اداری ها شده است.

قیمت یکی از مهم ترین نکات در خرید صندلی اداری می باشد بنابراین اگر صندلی اداری در کنار قیمت اقتصادی کیفیتی خوبی داشته باشد قطعا گزینه خوبی برای خرید می باشد.

صندلی مدیریتی OCM 850S پایه کروم نیلپر

این صندلی اداری با توجه به دارا بودن ارگونومی خوب و داشتن قابلیت های زیادی نظیر، قابلیت تنظیم ارتفاع و زاویه پشت سری یا ( هدرست)، قابلیت تنظیم گودی کمر، قابلیت تنظیم عمق نشیمن گاه، قابلیت تنظیم ارتفاع دسته های صندلی، قابلیت تنظیم زاویه پشتی و قابلیت تنظیم ارتفاع صندلی، جزء محبوب ترین صندلی اداری از دیدگاه مشتریان دکوریار می باشد.

پشتی این صندلی از جنس مش یا توری می باشد که به علت برقراری جریان مستمر هوا در ناحیه کمر از تعریق کاربر جلوگیری کرده و تجربه خوشایندی را در استفاده از آن ایجاد می کند.

همچنین این صندلی اداری دارای پایه پنج پر فلزی از جنس فولاد با آبکاری کروم دارد که به علت کیفیت آبکاری بالای آن در هر شرایط محیطی می تواند تا سال ها بدون تغییر رنگ و زنگزدگی ماندگاری داشته باشد.

همچنین شما می توانید صندلی مدیریتی OCM 850S پایه کروم نیلپر را بدون هیچ هزینه اضافه ای در با رنگ دلخواه خودتان در قسمت روکش نشیمن و پشت سری صندلی سفارش دهید.

صندلی کارمندی OCT712T نیلپر

کارمندان یک شرکت جزو مهم ترین منابع و سرمایه آن مجموعه محسوب می شود و طبیعی است که مدیران و کارشناسان در خرید صندلی اداری کارمندی حساسیت بالایی را به خرج دهند. صندلی کارمندی OCT712T نیلپر یکی از پر فروش ترین صندلی اداری کارمندی فروشگاه دکوریار بوده است. این صندلی با توجه به رعایت اصول ارگونومی خوب و کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب خود، انتخاب اول و اخر هر مدیری برای خرید صندلی اداری مناسب کارمندان خود می باشد.

همچنین این صندلی اداری دارای پایه پنج پر فلزی از جنس فولاد با آبکاری کروم دارد که به علت کیفیت آبکاری بالای آن در هر شرایط محیطی می تواند تا سال ها بدون تغییر رنگ و زنگزدگی ماندگاری داشته باشد.

همچنین شما می توانید صندلی کارمندی OCT712T نیلپر را بدون هیچ هزینه اضافه ای در با رنگ دلخواه خودتان در قسمت روکش نشیمن و پشت سری صندلی سفارش دهید.

استفاده صحیح از صندلی اداری

یکی از عوامل بسیار موثر در خستگی افراد و بروز آسیب ها استخوانی در بدن رعایت نکردن اصول صحیح نشستن روی صندلی اداری می باشد.حتی اگر تمام فاکتور های مهم در خرید یک صندلی اداری ارگونومیک را هم رعایت کنید ولی اصول استفاده و نشستن را رعایت نکنید باز دچار آسیب خواهید شد.

اگر صندلی اداری ارگونومیک خریداری کرده اید این نکات را هم رعایت کنید تا بتوانید زمان سالم تر و پرده بازده تری را روی صندلی اداری خود سپری کنید.

  • کف پاهای خود را روی زمین یا زیرپایی قرار دهید و سعی کنید آن هارو صاف نگه دارید.
  • سعی کنید زانوی های خود را جلوتر از مچ پا قرار ندهید
  • فاصله کمی را بین پشت زانو و صندلی خود قرار دهید
  • باید ارتفاع و محل قرار گیری زانو از باسنتان همتراز یا پایین تر باشد
  • ریلکس باشید و شانه های خود را شل و آزاد نگه دارید
  • آرنج های خود را در کنار بدن نگه دارد و با بازهای خود را در حالت L نگه دارید
  • سعی کنید تا جایی که میتوانید صاف بنشینید.
  • از نشستن های خیلی طولانی مدت اجتناب کنید و سعی کنید هر ۱۰ دقیقه یکبار از جای خود بلند شوید و استراحتی کوتاه کنید.
  • موقعیت بدن خود را در معیار های گفته شده به صورت مرتب تغییر دهید.

آموزش خرید صندلی اداری از دکوریار

مرحله اول : پیدا کردن فروشگاه معتبر

فروشگاه دکوریار نماینده رسمی و معتبر برند های معتبر تولید کننده صندلی اداری در ایران می باشد و این امر باعث اعتماد بیشتر مشتریان به دکوریار شده است.

مرحله دوم : دریافت مشاوره رایگان برای انتخاب صندلی اداری مناسب با نوع و میزان فعالیت و آناتومی بدن شما. مشاوران و کارشناسان دکوریار به صورت متمرکز و تخصصی آماده راهنمایی مخاطبان عزیز برای خرید و دریافت مشاوره می باشند.

مرحله سوم : دستیابی به اطلاعات و توضیحات کامل محصول در صفحه محصول می باشد. یکی از نیاز های اساسی کاربران این است که قبل خرید از تمامی اطلاعات محصولی که در نظر دارند داشته باشند. تیم محتوایی دکوریار همواره در تلاش است یا محتوای و توضیحات محصولات را در کامل ترین حالت برای مشتریان آماده کند.

مرحله چهارم : انتخاب رنگ صندلی اداری

صندلی اداری ها معمولا دارای چندین کالیته رنگ با جنس های مختلف هستند. در صفحه محصول فروشگاه دکوریار می توانید به تمامی کالیته های رنگ با جنس های معرفی شده توسط برند تولید کننده آن صندلی دسترسی پیدا کرده و در انتخاب رنگ، صندلی اداری خود را رنگ دلخواهتان سفارش دهید.

مرحله پنجم : وارد کردن مشخصات و تکمیل فرآیند خرید

صیانت از اطلاعات مشتریان یکی از مهم ترین قوانین دکوریار بوده و خود را موظف به حفظ حریم و اطلاعات هویتی و مشخصات تماس و ادرس مشتریان می داند.

در این مرحله با وارد کرد مشخصات خواسته شده و پرداخت وجه صورت حسابتان، سفارش شما ثبت خواهد شد و کارشناسان فروش دکوریار در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

داستان دکوریار، داستان یک حال خوب است.

پیشنهاد نویسنده: صندلی اداری خرید + قیمت

همچنین می توانید برای تماشای ایده های جذاب نورپردازی و طراحی دکوراسیون داخلی و اداری مجموعه دکوریار از کانال آپارات دکوریار دیدن کنید.

0 دیدگاه روشن آموزش خرید صندلی اداری

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.