صندلی اداری ارزان قیمت

صندلی اداری ارزان قیمتخانه


تماس با ما


درباره ما


پر فروش های ماه

صندلی اداری ارزان کالایی است که نمیتوان به سادگی از کنارهم گذشت. اگر شما نیز جزء افرادی هستید که در روز ساعاتی را پشت میز اداری مشغول کار یا تحصیل هستید، خرید صندلی اداری ارزان یکی از مهمترین خرید های شما محسوب می شود.

صندلی اداری ارزان اگر کیفیت خوبی هم داشته باشد قطعا می تواند در سبد خرید شما انتخاب خوبی باشد ولی اگر از کیفیت و اصول استاندارد برخوردار نباشد، پیشنهاد خوبی برای خرید نیست زیرا که استفاده از صندلی اداری مناسب از ابتلا به آسیب به ناحیه کمر،گردن و ستون فقرات شما جلوگیری می کند و همینطور اگر صندلی اداری که در حال استفاده از آن هستند استاندارد و مناسب نباشد و صرفا برای اینکه صندلی اداری ارزان بوده آن را خریداری کرده اید، در بلند مدت باعث کمردرد و آسیب در ستون فقرات شما می شود که برطرف کردن این مشکلات در طولانی مدت بسیار زمان بر بوده و هزینه زیادی را برای شما بوجود می آورد.

انواع صندلی اداری ارزان

صندلی اداری ارزان با توجه به میزان فعالیت و نوع فعالیت افراد به انواع متفاوتی دسته بندی می شوند. همینطور صندلی اداری بر اساس جنس روکش و نوع پشتی نیز دسته بندی میشود که در ادامه انواع صندلی اداری ارزان را باهم بررسی خواهیم کرد.

انواع صندلی اداری ارزان بر اساس نوع صندلی اداری

انواع صندلی اداری بر اساس روکش صندلی

 • صندلی اداری با روکش پارچه
 • صندلی اداری با روکش چرم
 • صندلی اداری با روکش وینیل
 • صندلی اداری با روکش پلی استر
 • صندلی اداری با روکش نایلون


روکش پارچه صندلی اداری


روکش پلی استر صندلی اداری


روکش چرم صندلی اداری


روکش نایلون صندلی اداری


روکش وینیل صندلی اداری

انواع صندلی اداری بر اساس نوع پشتی

 • صندلی ادرای با پشتی فوم
 • صندلی اداری با پشتی مش یا توری


پشتی فوم صندلی اداری


پشتی مش صندلی اداری

قیمت صندلی اداری ارزان

همانطور که از کلمه صندلی اداری ارزان پیداست باید قیمت پایین تری نسبت به سایر صندلی اداری ها داشته باشد.صندلی اداری یا باید ماهتیا دارای کیفیت پایین و ضعیفی باشد که ارزان باشد و اینکه یا باید تخفیف داشته باشد که قیمت ارزان تری داشته باشد. فروشگاه دکوریار با ارائه صندلی اداری های با کیفیت از برند های ایرانی که تماما دارای گارانتی و اصالت کالا می باشند، تلاش کرده است تا صندلی اداری هایی که به مخاطبان و مشتری های خود ارائه می کند بسیار با کیفیت باشد و با تخفیف هایی که روی این محصولات ارائه کرده است باعث مناسب تر شدن قیمت و ارزان شدن قیمت صندلی اداری می باشد.

خرید صندلی اداری ارزان

خرید صندلی اداری یکی از مهم ترین خرید هایی می باشد که هر کسی که نیاز به صندلی دارد حداقل یک یا چندبار آن را تجربه می کند. صندلی اداری مناسب می تواند باعث افزایش کیفیت کار و رضایت بخشی بیشتر شما از ساعاتی باشد که مشغول کار و تحصیل هستید.فروشگاه دکوریار با ارائه محصولات با اصالت و کیفیت از صندلی اداری برای هر نوع فعالیت انواع مختلفی از صندلی اداری را جمع آوری کرده است که میتوانید محصولات را با مشخصات و ویژگی های کامل مشاهده کنید.

جهت دریافت مشاوره رایگان برای خرید صندلی اداری با کارشناسان دکوریار از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.


-10
استفاده صحیح از صندلی اداری

استفاده صحیح از صندلی اداری یکی از مهم ترین نکاتی است که باید پس از خرید صندلی اداری آن را رعایت کنید تا ساعاتی که مشغول استفاده از صندلی هستند برای شما لذت بخش تر باشد و به بدن شما آسیب نرسد. توجه کنید که اگر حتی بهترین صندلی را نیز تهیه کنید ولی به طور صحیح از آن استفاده نکنید ممکن است در استفاده های طولانی مدت دچار آسیب و مشکلات در ناحیه کمر ، گردن و ستون فقرات خود شوید. بنابراین استفاده صحیح از صندلی اداری را جدی بگیرید. چندتا از مهم ترین نکات برای استفاده صحیح از صندلی اداری برای شما در زیر آمده است.

اگر صندلی اداری ارزان خریداری کرده اید این نکات را هم رعایت کنید تا بتوانید زمان سالم تر و پرده بازده تری را روی صندلی اداری ارزان خود سپری کنید.

 • کف پاهای خود را روی زمین یا زیرپایی قرار دهید و سعی کنید آن هارو صاف نگه دارید.
 • سعی کنید زانوی های خود را جلوتر از مچ پا قرار ندهید
 • فاصله کمی را بین پشت زانو و صندلی خود قرار دهید
 • باید ارتفاع و محل قرار گیری زانو از باسنتان همتراز یا پایین تر باشد
 • ریلکس باشید و شانه های خود را شل و آزاد نگه دارید
 • آرنج های خود را در کنار بدن نگه دارد و با بازهای خود را در حالت L نگه دارید
 • سعی کنید تا جایی که میتوانید صاف بنشینید
 • از نشستن های خیلی طولانی مدت اجتناب کنید و سعی کنید هر ۱۰ دقیقه یکبار از جای خود بلند شوید و استراحتی کوتاه کنید
 • موقعیت بدن خود را در معیار های گفته شده به صورت مرتب تغییر دهید.

پیشنهاد نویسنده : پکیج محصولات اداری

همچنین می توانید برای تماشای ایده های جذاب نورپردازی و طراحی دکوراسیون داخلی و اداری مجموعه دکوریار از کانال آپارات دکوریار دیدن کنید.

0 دیدگاه روشن صندلی اداری ارزان قیمت

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.