۱۰ ترکیب رنگ زرد جذاب در دکوراسیون داخلی

۱۰ ترکیب رنگ زرد جذاب در دکوراسیون داخلی

همه خواهان ظاهری رنگارنگ و تازه برای خانه خود هستند. اما اکثر مردم برای انتخاب بهترین رنگ اشتباه می کنند. حتی اگر رنگی را برای تزیین خانه انتخاب کنند، همیشه سردرگمی وجود دارد، مثلاً چه چیزی را انتخاب کنیم، بهترین ترکیب رنگ با رنگ انتخابی چیست؟

آیا می دانید که رنگ زرد یکی از بهترین رنگ ها برای رنگارنگ کردن خانه یا دادن ظاهری تازه است؟ اما نگران نباشید ما اینجا هستیم تا در مورد ترکیب رنگ با زرد پیشنهادی بدهیم.

بنابراین، بیایید نگاهی دقیق تر بیندازیم…

۱- ترکیب رنگ زرد با مشکی

رنگ زرد با رنگ مشکی یکی از بهترین ترکیب ها برای اینکه ظاهری شیک به خانه شما ببخشد. این یک ترکیب رنگ نسبتاً جسورانه است. سعی کنید از رنگ مشکی به عنوان رنگ پس زمینه استفاده کنید و به همان اندازه که رنگ زرد اهمیت بیشتری دارد، می توانید از رنگ زرد در مبلمان و پرده های منزل استفاده کنید. رنگ‌های سیاه و زرد، – لوازم جانبی چیدمان سبک و نورپردازی با سایه‌های روشن در رنگ‌های تیره را ارائه دهید.

حتی بهترین طراحان داخلی می گویند که رنگ مشکی برای ایجاد یک ویژگی ظریف و جسورانه برای خانه شما بهترین است. اگر هوشمندانه از این ترکیب استفاده کنید، رنگ مشکی ظاهری هنرمندانه و پیشرفته به طراحی داخلی به شما می بخشد. هنگامی که با یک سبک سایه زرد متصل می شود، نفس گیر به نظر می رسد. مشکی با طرح‌های سایه‌دار زرد، درون سازه‌ای را با ترکیب رنگ‌های پویا و درخشان بسیار جذاب، دلپذیر و امروزی می‌سازد.

به عبارت ساده، اگر می خواهید ظاهری جسور و زیبا به خانه خود داشته باشید. با خیال راحت از این ترکیب رنگ مشکی با زرد استفاده کنید. این رنگ خانه را زیبا و شیک با طراحی الگوی تکمیلی می کند و طراحی داخلی زرد را شگفت انگیز می کند.

۲- ترکیب رنگ زرد با صورتی تند

می توانید رنگ صورتی تند را امتحان کنید تا محیطی تازه و زیبا در خانه بسازید. در کشورهای حداکثر، رنگ صورتی تند به عنوان یک رنگ زنانه دیده می شود و معمولاً با هر چیزی که مربوط به دختران است مرتبط است. صورتی و زرد زیبا، انتخاب رنگ های مناسب و فکر کردن به ترکیب مناسب هستند تا در نهایت ترکیب متعادلی داشته باشید که کلید شادی شماست.

بسیار ساده است که اتاقی که با این رنگ ها تزئین شده است، شیک و عجیب به نظر برسد. اتاق صورتی/زرد تنها می تواند بهترین طراحی داخلی باشد. صورتی و زرد به اتاق آفتابی شما درخشش می بخشد که اتاق را برای دختران راحت تر می کند.

با توجه به طراحی داخلی، رنگ صورتی تند، آرام و راحت است. ترکیب رنگ صورتی تند با زرد نقش مهمی برای دادن ظاهری شیرین و آرام به خانه شما دارد. و سعی کنید بهترین ترکیبی را به دست آورید که رنگ زندگی شما را جلو ببرد و به شما کمک کند در این اتاق و دیوارهای زیبا هیجان زده شوید.

۳- ترکیب رنگ زرد با آبی دریایی

با رنگ آبی سرمه ای با ترکیب زرد، می تواند ظاهری خنک و شفاف ایجاد کند. همه می‌دانند که رنگ آبی دریایی به داشتن ظاهری سلطنتی معروف است. اگر از این رنگ در آشپزخانه، رنگ، مبلمان یا ظروف استفاده می کنید، به کاهش اشتها و کاهش وزن کمک می کند. این دو رنگ یک تکه غیراشباع را با هم ترکیب می‌کنند و در آنجا رنگ‌های درخشان زرد و آبی به خوبی با هم کار می‌کنند. آنها رنگ های ترکیبی قوی هستند که باعث می شود اتاق نشیمن در یک خانه مزرعه مدرن بسیار گرم و دنج باشد.

زرد و آبی یک ریزش کلاسیک است، اگرچه از رنگ های غیر معمول استفاده می کند. زرد پر رنگ نسبت به رنگ سفید گرم می شود و استفاده از زرد و آبی آن را خوشایندتر می کند و ظاهری مردانه به فضا می دهد. قاب مستقیم و مضامین سبکی بی‌اهمیت به جنبه‌ی کمتر دشوار ساختار خانه ضربه می‌زند

به گفته بهترین طراحان داخلی، می توانید از رنگ آبی سرمه ای برای ایجاد فضای کار و مراقبه استفاده کنید. رنگ آبی سرمه ای نشان دهنده ضربان قلب و کاهش فشار خون است. همچنین برای طراحی فضای داخلی به منظور بزرگتر کردن اتاق با سایه بسیار روشن آبی استفاده می شود. تکرار رنگ کور تا زرد روی صندلی روشویی باعث پیشرفت و هماهنگی در فضا می شود. دیوار زرد شفاف و دلپذیر است و رنگ های آبی به شما احساس گرما می دهند.

پس این ترکیب می تواند بهترین گزینه برای خانه های کوچک باشد.

۴- ترکیب رنگ زرد با سبز

همه ما می دانیم که رنگ سبز محیطی تازه می بخشد و همچنین نشان دهنده آرامش است. این رنگ زمانی تاثیر بیشتری می گیرد که آن را با رنگ زرد ترکیب کنیم. زیرا رنگ زرد طبیعی بودن آن را افزایش می دهد. و رنگ سبز جلوه ای آرام به اتاق می دهد که جزئی از طبیعت به نظر می رسد و به شما آرامش می بخشد. به دلیل کار به عنوان محیط طبیعی برای شما هماهنگی و شادی به ارمغان می آورد و همچنین استرس را کاهش می دهد.

این رنگ مربوط به سبزی جوان، طبیعت بهاری و لطافت است. این یک خلق و خوی سبک ایجاد می کند و ایده استرس زا در چنین اتاقی ناپدید می شود. این دلیلی است که چرا سایه سبز و زرد در داخل برای آشپزخانه، سالن و اتاق کودکان مناسب است.

رنگ سبز برای ایجاد فضایی آرام و آرام در خانه شما بهترین است. شما همچنین می توانید از گیاهان سبز روشن در خانه خود استفاده کنید، جلوه ای سبز می دهد. و همچنین یکی از مهمترین مزایای استفاده از گیاهان سبز وجود دارد که به ما اکسیژن می دهند.

۵- ترکیب رنگ زرد با بنفش روشن

می توانید ترکیب بنفش روشن را با رنگ زرد امتحان کنید تا ظاهری نرم تری به خانه خود ببخشید. رنگ بنفش روشن می تواند محیطی گران قیمت و مجلل برای خانه شما ایجاد کند. در داخل نقاشی، سایه‌زنی با رنگ‌های زرد و بنفش، رنگ‌های لطیف بنفش، اسطوخودوس، بنفش سایه‌دار مانند رنگ‌های روشن، آلو و بنفش و بنفش آبی بنفش شکل‌دهی اتاق به تقسیم‌کننده‌های اتاق و طراحی کف شهرت دارد.

طرح های ریختن داخلی شامل لندینگ، آلوچه، رنگ های بنفش روشن و سایه، آلو، و شلنگ های رنگ بنفش روشن، به هم پیوسته با رنگ های سفید شفاف و کانسیلر سایه دار غنی نیلی یا بنفش آبی-بنفش، پس زمینه یا لوازم جانبی انتخاب شده برای خیره کننده، پرشور، شگفت انگیز و جذاب در ساختار فعلی

اگر کمی سایه مایل به آبی داشته باشد، می تواند فضای با طراوت و آرامش بیشتری ایجاد کند. رنگ بنفش روشن شهرت زیادی برای سلطنت و قدرت دارد. رنگ بنفش تاریکی را ایجاد می‌کند، متوسط، بی‌نقص و زیاده‌روی را به ساختار امروزی می‌آورد و اتاقی پرشور و خیره‌کننده با آب و هوای آرامش‌بخش ایجاد می‌کند.

۶- ترکیب رنگ زرد با خاکستری

اگر ترکیب رنگ زرد و مشکی در خانه شما کمی پر سر و صدا به نظر می رسد، پس ترکیب خاکستری را با زرد امتحان کنید، این ترکیب شاد و بدون ایجاد ظاهر کارتونی است. ترکیب زرد روشن با نتایج خاکستری در یک چیدمان سبک آرام و آرام، ایده آل برای اتاق ها.

جلوه رنگ خاکستری کاملاً به تن رنگی که انتخاب می کنید بستگی دارد. سایه های زیبا از ترکیب رنگ خاکستری با رنگ زرد می تواند ظاهری تمیز و با طراوت ایجاد کند. سایه پررنگ زرد که با خاکستری پیوند خورده است به ترکیبی زیباتر تبدیل می شود و در اتاق نشیمن بسیار عالی به نظر می رسد. در کل همه چیز به انتخاب های شخصی بستگی دارد.

اما اگر از رنگ های خاکستری بیش از حد در خانه خود استفاده می کنید، محیطی خسته کننده ایجاد می کند. بنابراین، از رنگ خاکستری در مقدار غالب استفاده نکنید. در غیر این صورت، احساس استفاده بیش از حد و کسل کننده از آن است. استفاده از رنگ زرد نیز مانند عدم استفاده زیاد از آن است.

توجه: اگر از ترکیب خاکستری با رنگ زرد استفاده می کنید، به خاطر داشته باشید که از چیزهایی با سایه های مختلف قهوه ای در اتاق استفاده نکنید.

۷- ترکیب رنگ زرد با رنگ قهوه ای

می توانید ترکیب رنگ قهوه ای را با زرد امتحان کنید، این ترکیب نیز گزینه ایده آلی برای ایجاد حس راحتی در خانه شما است. قهوه ای معمولا از رنگ ها و سایه های زیر تشکیل می شود: زرد، سیاه، خاکستری، سبز، قرمز یا نارنجی و حتی بنفش. رنگ های قهوه ای و زرد برای طراحی و تزیین عالی هستند. اگر کمی بیشتر نیاز دارید یک رنگ قهوه ای مایل به قرمز و زرد به دکوراسیون بیاورید.

به همین دلیل از مخلوطی از رنگ های مختلف تشکیل شده است، قهوه ای در هیچ جای دیگری در نمودار رنگ یافت نمی شود و اغلب یک رنگ خنثی در نظر گرفته می شود. و به دلیل ماهیت آن، به راحتی با مبلمان و سازه چوبی به راحتی مخلوط می شوند.

اگر به شکلات، قهوه و کیک فکر کنیم، رنگ قهوه ای می تواند بسیار جذاب باشد. این رنگ در همه جای طبیعت یافت می شود. در هر مکانی قهوه ای رنگ زمین است. از این رو، قهوه ای می تواند به ما احساس امنیت و اطمینان بدهد. رنگ های زرد و قهوه ای مانند چوب طبیعی و دیوارهای آجری عمل می کنند. که رنگ و آرامش یک اتاق با کیفیت را افزایش می دهد.

برای ایجاد جلوه ای واقع گرایانه خوب، می توانید از منسوجات چوبی یا پشمی صیقلی نشده در سایه های طبیعی قهوه ای استفاده کنید.

۸- ترکیب رنگ زرد با قرمز

این ترکیب این قدرت را دارد که جلوه ای خارق العاده به خانه شما ببخشد. قرمز و زرد از نظر بصری بسیار قدرتمند هستند زیرا دو رنگ اصلی گرم هستند، بنابراین به راحتی به هم می چسبند. به دلیل تأثیر بصری تیز آنها. قرمز یکی از جسورانه ترین و دیدنی ترین اعلامیه های ساخت رنگ را دارد. این می تواند طیف گسترده ای از حالات ذهنی، از تحریک کننده تا آرام بخش و گرم تا درخشان را تنظیم کند.

استفاده از سایه قرمز می تواند یک گام مهم و قوی در طرح ساختار داخلی شما باشد، بنابراین مهم است که سایه را دوست داشته باشید، با این حال، نحوه استفاده موثر از آن را بیابید. زرد یک سایه بصری عالی به قرمز است و فضایی بسیار آرام و احساسی ایجاد می کند.

بهتر است از این ترکیب با نور طبیعی فراوان و/یا رنگ های خنثی مانند قهوه ای استفاده کنید. اتاقی با رنگ قرمز زیاد می تواند سطح اشتیاق را افزایش دهد یا روحیه شما را رمانتیک کند. این همیشه اولین انتخاب برای زوج های تازه عروسی و افرادی است که دوست دارند جنبه جسورانه طبیعت خود را نشان دهند.

پس بدون شک این ترکیب را امتحان کنید. من مطمئن هستم که شما آن را بیشتر و بیشتر دوست دارید.

 


پیشنهاد نویسنده

معجزه رنگ قرمز در دکوراسیون منزل

۹- ترکیب رنگ زرد با رنگ خاکستری و قهوه ای

خاکستری و قهوه ای هر دو رنگ های خنثی هستند، اما حتی زمانی که یکدیگر را در سایه متعادل می کنند، باز هم از دو طرف رنگ می آیند. قهوه ای رنگ طبیعت و انعطاف پذیر است، رنگ خاکستری غنی و جامد است. افزودن رنگ زرد به همراه سایه های خاکستری و قهوه ای برای ایجاد حساسیت و آرامش در داخل خانه و تم های شیک باورنکردنی است.

رنگ قهوه ای و خاکستری، ترکیبی از کیفیت لطیف و سایه مردانه، گرما و خنکی را پنهان می کند. رنگ دیوار کم نور با رنگ با کمی تناژ خاکستری و زرد، به هم پیوسته با رنگ قهوه ای و مبلمان چوبی، طرح و سبک داخلی را نفس گیر، گرم و شفاف می کند. این خانه با رنگ‌های خاکستری و قهوه‌ای به‌صورت فانی غنی، گرم، خوش‌آمد و باصفا به پایان رسیده است.

اگر شباهت‌ها و تفاوت‌های هر دو رنگ با یکدیگر ترکیب شوند، رنگ‌های زیبایی را به رنگ زرد می‌دهند. و رنگ زرد به خوبی شناخته شده و سازگار است و برای جنسیت و طراحی داخلی و افکار تزئینی در هر سبکی مناسب است.

پس می توان گفت ترکیب این سه رنگ خانه شما را شیک می کند و همچنین جلوه ای منحصر به فرد می بخشد.

۱۰- ترکیب رنگ زرد با سفید

همه ما می دانیم که رنگ سفید نشان دهنده صلح و سکوت است. با استفاده از رنگ سفید می توانید ظاهری دلپذیر و تمیز در خانه خود ایجاد کنید. رنگ سفید برای ساختن ظاهری مطبوع، آرام و خالص استفاده می شود. ایده هایی در داخل ساختارهای سفید و زرد که مطمئناً شما را برای جمع آوری بخش کوچکی از نور روز الهام می بخشد.

اگر در یک اتاق روی دیوارها، مبلمان یا کف استفاده شود، رنگ سفید ممکن است این حس را ایجاد کند که بسیار بالاتر است. در داخل این ترکیب‌های قوی، هر اتاق با یک اتاق پرانرژی با تم سبک سفید و زرد، از آشپزخانه‌های مربعی شکل و فضاهای غذاخوری گرفته تا اتاق‌های مجلل، درخشان است. علاوه بر مبلمان سفید و فضای استودیو زرد و فضای استودیو زرد، یک اتاق سفید و زرد برای دیدن وجود دارد.

اگر نمی خواهید اتاق رنگارنگ زیادی داشته باشید اما رنگ سفید در مقدار اضافی وجود ندارد. بنابراین، می توانید از رنگ سفید در ترکیب با رنگ های خنثی دیگر مانند زرد استفاده کنید. که به نظر می رسد پرتوی از آفتاب در اتاق مانند روزهای اولیه بهار نور به اتاق شما آمده است.

نتیجه

بنابراین، این 10 رنگ در ترکیب با زرد بودند تا ظاهر جدیدی به خانه شما ببخشند. قبل از خرید هر چیزی مانند لوازم اتاق نشیمن ، مطمئن شوید که با ترکیب رنگ شما مطابقت دارد. رنگ ها قدرت تغییر روحیه و ذهن شما را دارند. از این رو انتخاب ترکیب رنگ مناسب یکی از جنبه های مهم طراحی داخلی است

امیدوارم این مقاله را دوست داشته باشید، فراموش نکنید که آن را با همسالان خود به اشتراک بگذارید!!!

1 دیدگاه روشن ۱۰ ترکیب رنگ زرد جذاب در دکوراسیون داخلی

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.